ЗБРОЙНЕ ПРОТИСТОЯННЯ ЗА ЗЕМЛЮ НА ВІННИЧИНІ

Іде глобальне поглинання нашої теріторії, землі. Це та сама окупація. Скуплять землю, захоплять рейдеством і перепродадуть одному власнику, який стане хозяіном нашої країни. Якщо будемо далі мовчати – це буде крах. …Йде війна – хлопці гинуть. Таємно заселяється країна ж. Населення знищують. А ті, хто залишиться – будуть обслуговуючий персонал.

Зокрема, в  селі Метанівка Теплицького району Вінницької області в даний момент ТОВ “Теплик Агро”при допомозі “йовбаків” і “тітушок”, з використанням вогнепальної зброї, намагається захопити майно громади, яке знаходиться під арештом по кримінальній справі проти ТОВ “Теплик Агро”. Протистояння дійшло до фізичного насилля. Лунають постріли. Громада просить допомоги у протистоянні з бандитами.

Шeстeро осіб отримали вогнeпальні поранeння сьогодні на Вінниччині в рeзультаті збройного конфлікту. Майно громади, якe наразі знаходиться під арeштом по кримінальній справі проти ТОВ 、Тeплик Агро、 у селі Метанівка Теплицького району Вінницької області, намагалися захопити озброєні ,тітушки,. На захист громади встали й прeдставники політичної партії “ТРИБУНАЛ”.

Станом на 11-15 год. 31.05.2017 р. в с.Метанівка 6 постраждалих громадян з вогнепальними пораненнями, серед них і учасники АТО. Один тяжко в живіт, вже доставлений до Теплицької райлікарні, йде оперативне втручання. Стріляли впритул. Громада заблокувала орієнтовно 40 бандитів в одному з приміщень та вимагає в поліції їх затримання.

Станом на 12-15 год. протистояння в с.Метанівка продовжується. Нападники заблоковані жителями села та поліцією. Частина бандитів зуміла прорватись і втекти до лісу. Ситуацію під контроль взяло керівництво МВС і прокуратури з Києва і Вінниці. Правда місцеві поки що не ймуть віри у законність вирішення ситуації. І є чому. Підозра виникла тому, що бандити прибули до Метанівки колоною з 6-ти легкових автомобілів та автобуса. Люди здивовані, як це могло статись, що багаточисельна озброєна банда зуміла безперешкодно пересуватись по області і району? До того ж керує нападниками такий собі Віталій Гнатенко, керівник служби безпеки ТОВ “Теплик Агро”, більш відомий в вузьких колах, як місцевий кримінальний авторитет на прізвисько “Баняк”, і якому раніше вдавалось за подібні, та інші кримінальні витівки, уникати відповідальності. Зокрема, саме після його погроз спеціальному кореспонденту газети журналістських розслідувань “Шанс” Віктору Рисю спали автомобіль.

Станом на 13-50 год. ситуація в Метанівці під контролем громади і правоохоронних органів. Нападники заблоковані. Очевидно будуть таки задокументовані. В даний час на місці події крім оперативної відеозйомки, також працює наш спеціальний кореспондент Віктор Рись. Відео згодом.

Представники політичної партії «ТРИБУНАЛ» в Теплицькому районі Вінницької області перебувають на місці подій відстоюючи інтереси громади. Аграрна партія також долучилася до захисту прав та інтересів громади.

http://tribuna.org.ua/uvaha-v-teplyku-postrilyaly-bezzbrojnyh-selyan-ta-uchasnykiv-ato/

01.06.2017

vosstanile_krestlan

Поділитися