За інформацією української розвідки Угорщина , за допомоги РФ , готується до війни з Україною…

Російська сторона (ГУ ГШ ЗС РФ, кол. ГРУ), активізувала інформаційно – пропагандистську кампанію по створенню передумов і формування громадської думки для дестабілізації Закарпаття, використовуючи етнічний фактор (угорці) в регіоні, а також амбіції Будапешта. Мета «московського сценарію» в даному випадку – створення нової точки напруженості на території України в рамках концепції «федералізації» нашої країни після виборчого циклу в 2019 році. Дані дії і активізація ГРУ, на даний момент, обумовлені необхідністю термінової зміни негативних тенденцій для російської військової розвідки, а також особисто Шойгу і Суркова, пов’язаних з:

– провалами ГРУ на міжнародній арені (МН17, переворот в Чорногорії, втручання у вибори в США, отруєння Скрипаль в Солсбері і т.д.), які стали надбанням світової громадськості і за якими ведуться відповідні міжнародні розслідування;

– наростаючою конфронтацією ГРУ з ФСБ РФ, як в ОРДЛО, так і в самій Росії, яка виливається в «війну компроматів» і різні «підстави» перед В.Путіним (з останніх прикладів – «допомога» ФСБ РФ світовій спільноті в ідентифікації Бошірова і Петрова саме як співробітників ГРУ);

– негативний розвиток для РФ ситуації в Сирії, де всю повноту відповідальності несе МО РФ-ГРУ і особисто Шойгу.

При цьому, заходи по Закарпаттю можуть бути синхронізовані ГРУ з іншими заходами – зокрема, по Приазов’ю і Одеській області. Концепція дестабілізації Закарпаття від ГРУ є модифіковані дії на Сході України в 2014 році, а саме – провокації і нагнітання ситуації, які можуть закінчитися силовими протистояннями місцевих етнічних угорців і втягуванням в дані дії силових структур України, що буде супроводжуватися і розкручуватися відповідної інформаційною кампанією.

            На наступному етапі ГРУ пропонується введення т.зв. «Угорських зелених чоловічків» з числа угорських неонацистських і радикальних угруповань, які фінансуються з РФ, а їх представники проходять різні курси підготовки (під керівництвом інструкторів ГРУ) в рамках діяльності т.зв. бійцівських і військово-патріотичних клубів, як на території Угорщини, так і в інших країнах Європи (яскравий приклад – мережа “Вовк”), для «захисту угорців Закарпаття, недопущення етнічних чисток і стабілізації ситуації в регіоні».

Такий розвиток ситуації змусить Будапешт, під тиском сформованого «громадської думки», втягуватися в даний процес більш активно, зокрема – шляхом відповідних офіційних заяв і дипломатичних дій, які по факту будуть підігравати інтересам Москви. Яка, в свою чергу, буде заперечувати свою безпосередню участь, як і в 2014 році, і перекладати всю відповідальність на офіційний Будапешт і його спецслужби, тим самим ставлячи в незручне становище ЄС і НАТО і, таким чином, провокуючи внутрішній конфлікт в цих організаціях. Надалі, за планом ГРУ, процес повинен піти по «донбаському сценарієм» шляхом утворення умовної «ЗНР», на чому також гратимуть проросійські кандидати на виборах в 2019 році (а саме – «чинна влада своєю злочинною діяльністю привела до подібної ситуації і черговий втрати українських територій »).

До безпосереднього наповнення фонду для т.зв. «Плану Егана», через який Угорщина фінансує різні гуманітарні проекти в Закарпатті для етнічних угорців в рамках концепції «м’якої сили», причетні спецслужби РФ. Зокрема, російське ГРУ «влила» в цю структуру протягом тільки останніх 3-х місяців не менше $ 100 млн. До реалізації даного сценарію будуть причетні і багато українських «опозиційні політики», які вже отримали гарантії фінансування і медійної підтримки цих процесів як з Москви, так і з Будапешта.

Подібний сценарій з використанням «наосліп» країни-члена НАТО, в разі успіху в Закарпатті, пропонується ГРУ до застосування і на інших напрямках.

03.102018.

http://sprotyv.info/ru/news/kiev/rossiya-aktivizirovala-deystviya-napravlennye-na-destabilizaciyu-zakarpatya-koordinator

A2D69E62-5B47-417F-A7B5-629439A06CCD_cx0_cy5_cw0_w1023_r1_s

 

Поділитися