З Ротшільдами у майбутнє…

Коли читати поміж рядків і розуміти підтексти – суть сказаного часто змінюється до невпізнаваності. Інтерв‘ю з куратором клану Ротшільдів на теренах СНД, читати потрібно власне так. А також пам‘ятати, про тісну співпрацю Ротшільдів з Росією та підтримку ними філософсько-релігійного руху в хасидизмі, течії ортодоксального юдаїзму під назвою Хабад-Любавич. Отже, цитати Директора Rothschild в СНГ, пана Сальветті та фрагменти інтерв‘ю (взято з http://www.pravda.com.ua/rus/articles/2017/12/13/7165348/) російською.

– За последние три года Украина добилась значительного прогресса. Нужно учитывать, в каких условиях проводились реформы – война на Востоке, де-факто, ограничение основных торговых каналов с Донбассом и Россией, гиперинфляция и спад экономики.

Прогрес – це виконання вказівок клану Ротшільдів, чий вплив домінує сьогодні в Україні. Гіперінфляція була запущена вкидом паном Кубівим (звісно що за вказівкою і погодженням) 10 мільярдів доларів у спекулятивний сегмент банківського сектору. Також пригадайте тези тодішніх «опозиціонерів», часів папєрєдніків, про збитковий Крим та Донбас. Економіці мало б стати легше, якщо це була правда, чи не так?

– Наиболее эффективные – это реформы энергетического сектора и “Нафтогаза”. Они, безусловно, были болезненными для населения, которое теперь вынуждено платить высокие тарифы, но реформа была необходима для обеспечения прозрачности и модернизации в этом секторе.

Нагадаю правду про ціну на газ від пана Яценюка. За Конституцією України, газ, як і всі інші надра, є власністю українського народу. Добуваємо ми його більше ніж споживає населення та житлово-комунальний сектор, а ціна не може бути вищою 70 доларів.

Але, «ротшільдам» потрібен контроль і раби. Тому вони вітають «реформи». До прикладу такі, як видобуток українського газу приватними компаніями. При нагоді нагадаю, що власником однієї з найбільших приватних газовидобувних компаній України, Burisma, є пан Злочевський, екс-міністр екології часів Януковича. Директорами в нього трудяться пан Кваснєвський і Гантер Байден (син того самого Джо Байдена). В лютому 2016 року до складу Ради директорів увійшов ще Джозеф Кофер Блек, колишній керівник Антитерористичного Центру ЦРУ (1999-2002 рр.) і посол з особливих доручень по боротьбі з тероризмом (2002-2004 рр.) Сукупний обсяг видобутку природного газу цієї компанії, яка володіє 20-ма ліцензіями, в 2016 році становив більше 1 млрд кубометрів. У листопаді 2016-го , Генпрокуратура ім. Луценка закриває кримінальні справи по пану Злочевському, якого підозрювали у незаконному збагаченні, ухиленні від сплати податків та відмиванні коштів.

Второе – автоматическое и прозрачное возмещение НДС одним махом разрешило одну из самых больших головных болей для экспортеров, а также убило, вероятно, вторую по величине область коррупции.

Я б не поспішав з оплесками. Систему начебто «автоматичного та прозорого відшкодування ПДВ» тільки запущено. Давайте дочекаємося результатів.

Очистка банковской системы была чрезвычайно важной, так как это – основа большей прозрачности банковского сектора и ключевое условие развития экономики.

Поки що маємо факти колосального шахрайства в процесі чисельних банкротств і ріст частки російського капіталу в банківському секторі України. Україна фінансово поділена точнісінько так, як і політично: великі західні банки, російські банки, і банки належні та лояльні «Переможцям «Революції Гідності».

ProZorro также является большим достижением для определенных областей государственных закупок. И, конечно же, стоит отметить пенсионную реформу, которую недавно одобрили.

Насправді систему ProZorro при потребі успішно обходять. Хто «в темі» – це прекрасно знають. Пенсійна реформа – це кабала, та позбавлення можливості (стимулювання небажання) мільйонів заробітчан повернутися в Україну.

Самый большой провал – это политическая борьба и использование популизма некоторыми политическими силами. Такая драматическая ситуация, которая в последние годы наблюдается в Украине, направлена на завоевание популярности, а не на решения насущных проблем.

Куратор від Ротшільдів натякнув, що всі, хто проти погодженої ними команди Порошенка – це популісти.

Приватизация принципиально необходима для Украины, как и для любой страны. Все, что не является стратегически важным для экономической политики страны и безопасности своих граждан, лучше работает в частных руках, а не в государственных. Это не только в Украине, но при условии наличия четких и справедливых правил и регуляторов.

Ну звісно. Це ми чуємо від самого початку позиченої Незалежності. В державній власності залишилося приблизно 10 відсотків підприємств. Ті, що де-юре державні, знаходяться під контролем тих самих олігархів, які володіють іншими стратегічними галузями промисловості.

– Считаете ли вы, что в Украине все еще много банков? Раньше вы говорили, что 10-15 банков – достаточно.
– Я придерживаюсь того же мнения. В конце концов, на рынке будет 4-5 основных банка, а остальные будут, скорее, региональными или специализированными игроками.

Звісно, в тренді Novus Ordo Seclorum є максимальна централізація у сферах контролю життєдіяльності рабів: харчування, енергозабезпечення, інформаційній, фінансовій, тощо. Тут без несподіванок.

– Сейчас в Украине много споров о земельной реформе. Многие видят в ней риск. Рынок сельскохозяйственной земли в Украине: разрешить или запретить?
– Конечно же, разрешить. Популистические политические силы хотят напугать землевладельцев или так называемых пайщиков, изображая страшные сценарии развития событий. Но если заглянуть в суть, мораторий фактически лишает нынешних владельцев права на продажу принадлежащей им земли, что также понижает ценность земли.

Хто ж би сумнівався. Звісно що так! Колонія має бути добре юридично оформлена, раби залежні від агрохолдингів, а фермери від компанії Monsanto, завод якої вже добудовують в Україні.

– Уже несколько лет слышно много разговоров среди политиков и в гражданском обществе о необходимости деолигархизации страны. Что вы об этом думаете?
– Начнем с того, что мне не очень нравится слово “олигарх”, так как это наследие 90-х годов, и, скорее, относится к личностям прошлого, таким как, например, Борис Березовский и так далее.
Я бы предпочел поговорить о бизнесменах. Конечно, когда существует слишком большая концентрация власти, которая объединяет бизнес, СМИ и политику – это не очень хорошо для страны, которая стремится принять модель государственного управления европейского типа.

Тут пан куратор кагбе намєкнув, що потрібно зберігати правила пристойності, щоби лох електоральний часом не зрозумів, як насправді працюють мехагізми олігархо-охлократії.

– Как обстоят дела с продажей Roshen? Единственное, что произошло, это то, что компания перешла в “слепой” траст (передача имущества в доверительное управление во избежание коллизии интересов – УП). Что вы можете рассказать обо всей этой истории?
– Когда мы вместе с ICU приняли этот мандат, мы знали, что это – очень сложная задача. Мы на самом деле очень постарались, и компания предоставила всю необходимую информацию.
Мы связались со всеми основными мировыми игроками, работающими в этом секторе: европейцами, североамериканцами, азиатами, а также с некоторыми крупными инвестиционными фондами.
Нужно осознавать, что только игроки глобального уровня могут позволить себе купить такую крупную компанию, стоимость которой в нормальных рыночных условиях будет составлять порядка нескольких миллиардов долларов.
Однако вскоре мы поняли, что все оказались очень равнодушны в отношении этой возможности. Украинско-российский кризис был на пике, и его развитие было непредсказуемо, особенно в то время.
Фактически, все заинтересованные стороны сообщили нам, что не готовы принять на себя такой высокий риск и вежливо отказывались от возможности.
Им всем понравилась компания, но контекст для них был слишком рискованным, и к сделке они не были готовы.
Решение о размещении доли Порошенко в Roshen (а не во всей компании, где также есть ряд акционеров, не имеющих контрольного пакета, включая крупнейший миноритарный пакет акций у генерального директора) в формате “слепого” траста, является самым прозрачным и единственным рабочим вариантом эффективного отделения Порошенко от его прав собственности на акции.
Это решение было лучшей альтернативой международной практики для таких ситуаций.

Насправді ніхто нічого продавати не збирався. Порошенка міцно тримають за одне місце і його активи є найкращою гарантією лояльності до господарів. Завдяки корупційним схемам капітал прохо-імперії зростає та множиться, а про людське око все чудесно. І вовки ситі, й вівці пострижені…

І на завершення:

«З інтерв’ю пропали питання і відповідь. Про Росію. Я повинна залишатися журналістом і доносити до свого читача всі слова, подобаються вони кому-небудь чи ні”, – написала журналіст Катерина Шумило, оприлюднивши “загублений” фрагмент розмови.
За словми журналіста, у директора Rothschild вона запитала, чи оптимістично він налаштований щодо майбутнього української економіки.
“Оптимістичний, якщо програма реформ буде продовжуватися, не перериваючись через політичну нестабільність або через погіршення геополітичної ситуації. Якщо встановляться стабільні ціни на товари, я припускаю, що економіка буде зростати швидше в середньостроковій перспективі, ніж зараз. Проте, я повинен сказати (хоча знаю, що це може зараз здатися не надто популярним), що, повне розкриття величезного українського економічного потенціалу не буде повністю досяжним, якщо в кінцевому рахунку не нормалізувати торговельні відносини з Росією, що ясно має на увазі більш широке взаєморозуміння між двома країнами. Я знаю, що неймовірно складно навіть подумати про це, після всього того, що сталося, але хотілося б, щоб ця нормалізація відбулася якомога швидше”, – відповів Сальветті.»

(https://informator.news/ukrajinska-pravda-vyrizala-z-inter…/)

Висновки робіть самі. Я не збираюся досліджувати хто кому там «рабінович», а тим паче вникати в тему рептилоїдів. Подібної конспірології в інтернеті достатньо. Одне для мене зрозуміло – куди ми рухаємося, чому нинішні «опозиції», в традиційному форматі боротьби з режимом, приречені на провал, і те, що Чорний Лебідь до Ротшільдів уже летить.

http://yurko.info/з-ротшільдами-у-майбутнє/

21.12.2017.

8fc82e4863

Поділитися