Всім спати. Ми перемогли…

Забезпечивши нам внутрішньо рабство, для нас уже майже уготовано і зовнішнє.

Вчора з’явилася важлива новина. Путін і Меркель домовилися по миротворцям на Донбасі.

А тепер читайте уважно. Хто вже більше року постійно говорив про миротворців? Український президент Порошенко.

Що він для цього робив? Які-небудь рухи тіла, паперу, резолюції, конкретні пропозиції в ООН? Нічого, він просто чекав. Чого? Щоб Путін, який є головним миротворцем в Мінському договірному матчі, пункти якого написані Сурковим, сам вийшов з ініціативою. І, о, диво, Путін згоден, так, він згоден пустити миротворців для охорони ОБСЄ, що нашпигована росіянами, не тільки на лінію поділу, але на всю непідконтрольну територію! Що зроблять оонівські миротворці? Посприяють припиненню вогню.

 Що трапиться тоді? Дві речі:

  1. Як тільки встановиться перемир’я, з Росії знімуть санкції, про це вже оголосила Німеччина. 2. Україна підпише свою остаточну капітуляцію. http://una-unso.com/politika/vnutrishnya-politika/zayava-yna-unso-po-rezultatam-vyboriv.html

Миротворцями будуть,  представники путінських сателітів, вихідці з середньоазіатських республік, Сербії та Білорусі. Ось тоді все. Росія з країни-агресора перетворюється в спостерігача. Російська інтервенція закріплюється на офіційному рівні. Таким чином, Петя-Кремль не тільки озвучив чергову ідею Кремля, Петя-Кремль посприяв закріпленню України в статусі російської колонії ще на кілька поколінь. Як сказав росіянин Новинський «Всім спати. Ми перемогли”.
*  *  *
Зовнішня політика нашого гаранта, якому довірили честь озвучити кремлівську ідею про миротворців, повертає нас до того часу, коли здавали Крим без одного пострілу.

 Крим віддали свідомо в обмін на обіцянки Путіна. Коли-небудь ми дізнаємося всю правду про те, як українців позбавили цілої автономної республіки.

Тепер на нас чекає черговий злочин президента Порошенко, по грандіозності зради інтересів держави не йде ні в яке порівняння ні з продажем чотирьох десятків автобусів фірми «Богдан» Абхазії в обхід Грузії, ні з підлістю нового скандалу, готового вибухнути в найближчі дні. Це стосується нашої відомої “Укрзалізниці”, яка тепер знаходиться в підпорядкуванні Кубіва. І ось вам сюрприз: третина нафтопродуктів для “Укрзалізниці” поставить компанія «Анвітрейд», якою керує «намісник» Путіна Ігор Сечин, пов’язаний з Медведчуком. За даними журналістів, три з усіх лотів, виставлених на тендер, на суму 696 млн. гривень, були віддані «Трейд Коммодіті» – компанії, яку ЗМІ пов’язують з найближчим оточенням президента Петра Порошенка – першим заступником голови фракції БПП в ВР Ігорем Кононенко і його « правою рукою »Олександром Грановським. А ще два лоти на суму 466 млн. гривень, пішли маловідомої компанії «Анвітрейд» Сечіна. Петя-Кремль вже не приховує своєї орієнтації і своїх переваг, які зводяться до двох великих оргазмів – сам собі і росіянам.
*  *  *
Сьогодні ми стоїмо на межі безповоротного повороту. Порошенко, який декларуючи з високих трибун про намір України йти в НАТО і ЄС, вже підвів нас до кордонів Росії. Ще трохи, і Путін нам винесе ключ від воріт, щоб ми раз і назавжди вписали своєю історією в Російську імперію.

Сусід приготував костюми для миротворців. Очікувати треба відкритої війни, але, якщо все ж ні, то тоді нас покарають терактами. До цього треба бути готовими. Путін в цій справі батько і наставник для будь-якого джихадиста. Старанність на шляху Аллаха … Старанність на шляху повернення України в лоно імперії …
Це буде моментом істини для всіх нас. Яке майбутнє нас більше влаштовує – тьмяне рабство з Петром-Кремлем в ролі губернатора, або свобода з втратами і жертвами?

Але тут у нас є ще одна фігура, яка може сплутати всі карти. Це Арсен Борисович Аваков, який, після недільного переходу Міхо через кордон, чомусь став виглядати героєм.  Аваков врятує націю, можете не сумніватися. Він її так врятує, що вам мало не здасться. Він, можливо, допоможе втопити Порошенко, давши йому зрозуміти, що силовики його захищати не будуть. Але, після того, як позолочена статуя Порошенко звалиться з постаменту, яку Арсен Борисович підштовхне пальчиком, він прибере і головного бульдозера Михайла Саакашвілі.

І тут я знову ставлю собі питання: невже олігархи перегрупувалися і знову готові поміняти рила біля корита? Якщо вони хочуть зберегти свої активи, які все ще дозволяють їм купувати яхти і вілли, їм треба постійно підігравати розгніваного народу. Їм зовсім не світить триматися за шоколадного Порошенко, який вже по повній всіх витошнів, їм треба швидко зробити ракіровочку. Замість Порошенка виставити, наприклад, Авакова. Я б на їх місці взагалі підтримала демократичну коаліцію, але з Міхо вони, навряд чи, зможуть спорудити подовжувача власних рук, тому вони, швидше за все, поставлять на Авакова. І тут на сцену виходить зовсім інша “перша” сім’я. Фірташ йде в бік, а вперед висуваються Пінчук і Кучма. Пам’ятайте, як пару місяців тому, Кучма в прямому ефірі сказав, що «Порошенко просрав Україну?» А вчора канал Пінчука ICTV запросив Тимошенко
.
Одним словом, ми входимо в смугу найсильнішої політичної турбулентності. Відсидітися нікому не вдасться. Треба вибирати не тільки за ким піти, вибирати треба своє майбутнє. Це майбутнє має тільки два варіанти – або російська колонія до кінця віку або, нарешті, доробити наше домашнє завдання. Що означає вирватися з того витка історії, що крутить нас навколо російсько-совкової осі вже рівно сто років ..
.Прямо за нашої дупою вже розверзлася безодня. Що треба робити в таких випадках? Правильно ватажка вибрати і енергійніше крилами махати … http://una-unso.com/novyny/zayava-una-unso-do-chergovoyi-richnytsi-stvorennya-organizatsiyi.html

 ОК за мотивами Olena Ksantopulos

14.09.2017.

Merkel-Putin-900x652

Поділитися