Заява УНА-УНСО по результатах виборів Президента України 25 травня 2014 року

Україна та українці в черговий раз ошукані. Втішає лише те, що ошукані разом зі стратегічним ворогом – Москвою та … власними руками. Це ж треба так вміти! За найсприятливіших для національного відродження обставин – національної революції, загальнонаціонального підйому, шалу патріотизму, націоналістичної партії в парламенті, націоналістів на барикадах, що дозволило революції на певному етапі перемогти, все спустити в урну в результаті маніпуляційних політичних технологій.

Ні, Москві нас не здолати! Наш олігархічний каганат, можливо, поки не так вдало воює, але до своєї мети – зробити нас голими та босими на власний землі йде переможно та успішно. Причому йде руками та тілами українців і, що найпарадоксальніше, українських, так званих націоналістів, що тішаться грою в солдатиків під проводом олігархів на Сході України.

Тепер вже й сліпий побачить, що маніпульовані олігархами „справжні націоналісти” – лише невеличкий загін єдиної олігархічної команди, головною задачею якої є пошити в дурні місцевих патріотичних автохтонів. Вони просто чудово, під вигуки „Слава Україні!” та „Героям Слава!”, злили нас і все у кишеню своїх хазяїв.

Трагедія полягає в тому, що поки це бачать одинаки, то ситуації ще можна зарадити. Але коли це бачать мільйони виборців, які своїми власними руками під проводом патрійотів позбавляють самі себе шансів, ні, не на перемогу, а на нормальне життя, то змінювати щось вельми складно.

Щойно обраний вже не говорить про повернення Криму та про перемогу на Сході. Він говорить про закінчення війни… і це далеко не найстрашніше, що чекає на нас. А чекає – капітуляція, інфляція, зима без опалення та ГОЛОД.

ТАК – ГОЛОД. Бо своєю головною задачею щойно обраний ставить реформи… Головною із яких буде земельна реформа. Так що титульна нація невдовзі попрощається із своїм головним стратегічним резервом – ЗЕМЛЕЮ. Кого не переконує власна історія, може звернутися до історії Аргентини.

Ну а там і до ГОЛОДОМОРУ недалеко. 

СЛАВА НАЦІЇ!

СМЕРТЬ ВОРОГАМ!

26.05.2014

Голова Виконкому УНА-УНСО  Олександр Коваленко

Головний Командир УНСО  Юрій Долженко

Поділитися