ВЕДМЕЖА ПОСЛУГА ПОРОШЕНКО НАСІРОВУ…

Відсторонений від посади голови Державної фіскальної служби України Роман Насіров може постати перед судом у Великій Британії. Про це повідомили у британському посольстві.

Дипломати висловили глибоку стурбованість з приводу нещодавнього рішення Солом’янського районного суду Києва, де докази, надані Великою Британією в рамках справи проти Насірова, були визнані неприйнятними та відхилені і таким чином, хай і дотично, визнано, що  Британія  бреше… Але це вам не Україна начолі  із «… по-новому». Яким як з гуся вода..

“На цьому етапі відповіді органи Великої Британії вивчать усі факти, щоб встановити, чи мали місце кримінальні правопорушення з боку громадянина Великої Британії, який може постати перед судом у Сполученому Королівстві”, – сказано у повідомленні.

Посольство підкреслило, що справа Насірова підкреслює нагальну потребу в незалежній і прозорій судовій системі та необхідність якнайшвидшого створення спеціалізованого антикорупційного суду України, до складу якого будуть входити ретельно перевірені судді, які належним чином зможуть розглядати корупційні справи проти високопосадовців. Іншими словами довіри до існуючої судової системи  Україне нема. Чудовий правовий фон для  водоспаду інвестицій…))

Раніше НАБУ і Спеціалізована антикорупційна прокуратура просили Солом’янський райсуд стягнути до держбюджету 100 млн гривень застави за Насірова, тому що він не виконав вимогу здати британський паспорт. Суд в задоволенні клопотання відмовив… І це після заяви посольства Британії, що Насіров  британській підданий!  Ні, ви уявляєте, що це для гордих бритів значить!?)) Це ж не українська «Ж… по-новому» і не посполиті…))

Насіров назвав сфальсифікованими документи, які надало НАБУ в суді про наявність у нього британського паспорта. Але згодом посольство Великої Британії в Києві підтвердило, що Насірову був виданий британський паспорт.

http://nv.ua/ukr/ukraine/politics/posolstvo-nasirov-mozhe-postati-pered-sudom-u-velikij-britaniji-1327967.html

16.06.2017

5573

Поділитися