В НОРВЕГІЇ НАДРА НАЛЕЖАТЬ НАРОДУ, А В УКРАЇНІ …

В наши дни в Норвегии почти не осталось евреев. Они сами уезжают, так как понимают, что их никогда не допустят к управлению страной, никогда не позволят использовать национальные богатства и выкачивать из страны деньги. И происходит это потому, что норвежцы сами управляют своей землёй , на которой они выросли и которая для них является родной. Их национальное самосознание велико и друг к другу они относятся как к братьям, что на самом деле близко к истине, так как все они когда то произошли из одного рода. Потому и проявляют они такую заботу о стране, сами распоряжаются теми немногими имеющимися у них ресурсами.

http://una-unso.com/novyny/norvegyya-doktryna-sotsyalnogo-blagopoluchyya-bez-evreev.html

В НОРВЕГІЇ  ВІПЛАЧУЮТЬ ВЕЛИКІ ГРОШІ ЗА ПРОДАЖ ГАЗУ, БО НАДРА НАЛЕЖАТЬ  НАРОДУ. У КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ ТЕЖ ТАК  НАПИСАНО…Нафта  в Норвегіїоголошена надбанням народу, як і всі природні ресурси країни. Гроші від нафтових доходів йдуть на соціальні програми і Фонд Загального благоденства. І Норвегія поступово стала перетворюватися в одну з найбагатших країн світу, де ВВП на душу населення досягає 40 тис. Доларів. За 30 років дохід Норвегії склав 454,5 млрд.доларів.Сьогодні нафтогазова промисловість дає 20% ВВП Норвегії. У Північному і Норвезькому морях експлуатується 60 родовищ нафти і газу, і на черзі ще 136. Частка доходів від експорту нафти і газу в загальних від експорту доходів становить 45%.

На особистий рахунок кожного норвежця надходять відрахування від отриманого прибутку нафтових доходів. На сьогоднішній день ці відрахування становлять понад 100 000 доларів у кожного норвежця. На кожну дитину, при народженні відкривається рахунок у банку, куди надходить не менше 3 тис. Доларів доходів від податку на прибуток.

Медзаклади в Норвегії переважно державні або муніципальні, а державні субсидії на них забезпечують високий рівень медобслуговування (операції, лікування в лікарнях безкоштовне). І ніяких особливих лікарень.

А ось что у нас.  Кабмін схвалив підвищення цін на газ і світло для населення. Глава міністерства економічного розвитку Степан Кубів заявив, що на 2019 рік збережеться зростання ВВП на рівні 3%.

Крім цього документ передбачає зростання цін на енергоносії для населення.

Мінекономрозвитку пропонує підвищення на 5-8%, в 2019 році і на 14% в 2020 році.До кінця 2018 року ціни на електроенергію підвищувати не планують. Але з 2019 по 2021 рік вони щороку зростатимуть на 25%.

http://puer-ua.net/news/600/?fbclid=IwAR11xD_TN3YW73lsq8Scwsgt6NAw-xhbeNrM-ns_bXMvEMJQpKvTC_ygFJ4

23.11.2018.

Flag of Kingdom of Norway, is a sovereign and unitary monarchy of the Scandinavian Peninsula. 3d illustration

Flag of Kingdom of Norway, is a sovereign and unitary monarchy of the Scandinavian Peninsula. 3d illustration

Поділитися