УКРАЇНСЬКИЙ ЛІС ДО ЄС ПРОДАЄ СИН ГЕНЕРАЛЬНОГО ПРОКУРОРА УКРАЇНИ…

Ніхто не розумів чому, не дивлячись на всі перепони вивозу лісу з України до ЄС, що їх виставляє Верховна Рада ліс продовжує  інтенсивно вивозитися…

 Ніхто не розумів чому Гарант сприяє цьому вивозу ветуючи закон про  його заборону…

Ніхто не розумів чому ЄС  пропонує грошу  в обмін  на ліс  та ще й у такій  мізерній  кількості…

         Ніхто не розумів чому ставляться перепони для обробки українського лісу саме Україною…

А виявляється Син Юрія Луценка виявився серед бізнесменів, які торгують українським лісом. Як виявилося, у сім’ї генпрокурора України виявилося чимало хороших друзів і корисних зв’язків, які допомагають продавати ЄС «дрова», з яких потім роблять меблі.

Так що не лише співпрацею з ФСБ, п’янством та брехнею уславився громадянин Ізраїлю та України Юрій  Луценко… Журналісти «Наші гроші» і «Бізнес. Цензор »дізналися, що прибутковий« лісової »бізнес має син генпрокурора України і« Жінки третього тисячоліття »- Олександр Луценко.

Відомо, що Олександр Луценко є співвласником ТОВ «Грін вейв» і ТОВ «Грандвуд груп», які займаються лісозаготівлею та лісопильним виробництвом. У «Грін вейв» партнером сина генпрокурора є Віталій Морозюк – директор ТОВ «Бел фам», яка належить Луценко старшому. У «Грандвуд груп» тим часом працюють Юрій Соколов, Андрій Горбатюк і Олександр Наумік, які разом з Луценком молодшим є власниками ще однієї лісопилки в Рокитному Рівненській області. Йдеться про ТОВ «Веар».

За даними видання «Бізнес. Цензор », яке посилається на джерела на митниці, під виглядом дров в Європу з державних лісгоспів тільки в першому півріччі було вивезено деревини мінімум на $ 560,30 млн. Найбільшими експортерами є державні лісгоспи. До слова, Агентство лісових ресурсів України очолює Володимир Бондар – один Юрія Луценка.

Крім того, колишній виконуючий обов’язки голови ДФС Мирослав Продан відзначав, що Юрій Луценко має відношення до контрабанди лісу.

Як повідомлялося раніше, президент Петро Порошенко запропонував дозволити продавати за кордон дрова. Відповідні поправки в закон України 6 вересня прийняла ВРУ. Як відомо, дровами в Україні вважаються колоди до 2 метрів довжини певної якості. За словами експертів, український ліс, з якого можна робити меблі, тепер і відправляється в ЄС під виглядом дров. Однак контрабанду лісу в Україні практикували й раніше, до прийняття поправок.

За попередніми даними, головними покупцями української лісу є австрійська компанія Egger. Далі розмістилися румунський Kronospan, угорська Swiss-Krono, і польська целюлозна фабрика, що входить в корпорацію International Paper.

05.10..2018

http://uapress.info/ru/news/show/170295/

d09acbd52ed9402390c1451166c4733b

 

Поділитися