УКРАЇНСЬКІ «НАЦІОНАЛІСТИ» ПІД ПРОВОДОМ ЛЕНІНГРАДСЬКОГО УЗБЕКА ТАШБАЄВА…

Під  проводом  кого лише  із  «нацменів» не готують до «маршу на Київ»   українських  «націоналістів»!  Тепер ось  і  до «радянського»  узбека черга  дійшла… 🙂 Кумедія!  «Інтернаціоналізують» , так би мовити, «національний  рух»…  :))

Москва працює в незмінному режимі: створює радикальні структури, а потім з їх допомогою підлаштовує різного роду провокації і диверсії, в тому числі і інформаційні. Іншими словами, нова гра почалася. Цього разу ставки набагато вищі попередніх …

Кремль створив чергового гомункула – новий політичний проект, в чиї завдання входить створення негативного образу України на міжнародній арені і, по можливості, підрив нашої держави зсередини за рахунок радикальної складової. Ім’я цього проекту –  Перший  Український Національний  Конгрес (ПНУК). Ця сила «офіційно» висунула в президенти України свого кандидата – відомого Івана Бубенчика… Чи не для його підготовки  була  запущена   версія  про вбитих ним  «беркутах», розпочато кримінальне переслідування  з метою підняття його особистого рейтингу напередодні    президентських виборів… ? Хохли  дурні… хохли  проковтнуть   чергового  «героя»…

Найсмішніше, що для цих цілей організатор всього цього дійства, Рустам Ташбаев, будучи громадянином США (а до цього не раз потрапляли в поле зору українських правоохоронців; втім, про біографії пізніше), вирішив провести Конгрес не у Вашингтоні, а в Празі…

Ось тому, перед тим як ми поговоримо про суть цього створеного  на РФ «націоналістичного»  «українського»  руху і про його лідерів, слід в першу чергу зазначити, чому була обрана саме Чехія як місце для проведення заходу.

Насправді багатьом відомо, що Москва розглядає Чехію як такоий собі форпост  для російської розвідки в Європі. Ще в 2015 році, згідно з повідомленнями чеських спецслужб, на території диппредставництва знаходилося 125 співробітників, більшість з яких безпосередньо були пов’язані з діяльністю, яку зазвичай називають «діяльність, несумісна з дипломатичним статусом».

Саме в цій країні Кремлю вдалося створити певні позиції в медіа, громадських і політичних рухах. До сих пір Москва має неабиякий вплив на Комуністичну партію країни. До слова, ще в 2014 році православний російський олігарх Костянтин Малофєєв через так званого білоруського активіста Усівського намагався організувати антиукраїнські мітинги – демонстрації на підтримку бойовиків «ЛДНР» – відразу в чотирьох європейських країнах. У Чехії йому в цьому допомагав лідер місцевих комуністів – Ладіслав Кашук.

Примітно, що в кінці грудня минулого року в Празі пройшла конференція ультраправих сил під проводом голови «Національного фронту Франції» – Марін Ле Пен. Так ось, велика частина цих політсил фінансувалася російськими олігархами, такими як пан Малофєєв. Раніше цей товариш спільно з ідеологом «русского мира», фашистом Дугіним, організовував заходи у Відні і в Петербурзі для тих самих  «націоналістів».

У тій же Чехії існує партія з гучною назвою «Свобода і демократія” (входить в національний парламент). Її лідер, чех японського походження Томіо Окамура, є затятим чеським  ксенофобом ,  раніше підтримував екс-президента-втікача Януковича, а також агітує за зняття санкцій з Росії.

Тим часом дивуватися абсолютно нічому; адже саме в Чехії верховна влада належить головному борцю з антиросійськими настроями в Європі – Мілошу Земану. Ця людина так відданий Кремлю і особисто його господареві, що готовий навіть звалити на чехів вину московських спецслужб за отруєння Скрипаль.

І ось саме в цій країні, в її столиці – Празі, – відбувся «Перший національний Український Конгрес». Це, скоріше, слід назвати зборами  нікому не відомих людей (крім депутата Семенченко), які виступають за ліквідацію українського державного ладу. До речі, забавно, але гранично зрозуміло, що сам захід проходив за закритими дверима.

І ось тепер слід поговорити, ні, не про ідейне натхненника, а реалізатора ідеї створення ПНУК – Рустама Ташбаеве.

Народився пан Ташбаев в тоді ще Ленінграді, але при цьому навчався в Калінінградському Вищому військово-морському училищі, з якого вирішив відрахуватися в зв’язку з виниклим бажанням «продовжити службу в Прибалтиці».

У 1991 році він ні з того ні з сього переїжджає в Житомир, де вже в 1996 році його арештовують представники УБОЗ; деякий час Ташбаев проводить в Житомирській колонії. Потім швидко випаровується в Сполучені Штати, де нелегально проживає три роки – до 1999-го. У 1999-му він отримує політичний притулок. Втім, цікаво інше: американське громадянство йому видадуть лише в травні 2015 року.

Взагалі варто позначити, що затятий прихильник Революції гідності і борець за права українських військовослужбовців не те що ніколи не брав участі в Евромайдане, він навіть не підтримував боротьбу українців за зміну політичного вектора з проросійського на проєвропейський.

Так, під час трагічних подій на Майдані, на вулиці Інститутській, організатор Конгресу виставляв на своїй сторінці в Facebook фотографії з мотоциклами і напівголими дівчатами – це все, що його в той момент цікавило. Лише в серпні 2014 року публікує перший пост, і то присвячений Надії Савченко. Збіг? Не думаємо, з урахуванням подальших розвитків подій з Надією …

Далі ініціатор нового радикального руху (пізніше пояснимо, чому ми використовуємо стосовно Конгресу саме цей епітет) приїжджає до Києва. Це відбувається 29 січня 2015 року – вперше за довгі 18 років. При цьому позиціонує він себе як військовий аналітик американського консорціуму «Strategem», який нібито готує програму перенавчання ВСУ.

А далі все відбувається дуже швидко: Ташбаев здійснює вояж по українським обласним центрам – буває в Черкасах, Харкові, Миколаєві, інших містах. Вся його «цікава» діяльність прикривається зустрічами з виборцями.

Пізніше він з’явиться на Майдані. До речі, цікаво, що перша згадка про Ташбаеве в контексті його підбурливих дій в Києві відноситься до кінця травня 2015 року. Тоді все це опублікувала на своєму YouTube каналі Ольга Альошина – уродженка і громадянка Російської Федерації. Показово, що зареєструвала вона свій канал лише в кінці грудня 2014 року, – тобто за місяць до приїзду Ташбаева в Україні.

Апофеозом діяльності Рустама Ташбаева стали можна назвати події, що трапилися 7 червня 2015 року, коли так звані активісти, безпосередньо їм керовані, встановили намети в центрі Києва, назвавши цю акції «Майданом 3.0».

В подальшому акцію розігнала самооборона Майдану, а самого Ташбаева депортували за межі України. При цьому СБУ вже тоді заявив, що провокаційні заходи фінансувалися через терористичні організації «ЛДНР».

В подальшому Ташбаев на якийсь час зникне з інформаційного простору. Однак кілька місяців тому, в березні поточного року, він знову позначиться – цього разу з ідеєю проведення «Першого національного Українського Конгресу».

  1. Платформу цю він просував м’яко: спочатку виступав у Вашингтоні з невеликих майданчиків, потім обзавівся невеликим звуковим фургоном, за допомогою якого агітував за ідею створення ПНУК.
  2. І ось тепер – перше засідання «українських конгресменів». Що ж вони взяли?
  • Визнали український парламент нелегітимним;
  • позначили Конгрес як альтернативне законодавчі збори;
  • назвали МВС «джерелом корупції і кримінальної злочинності в Україні»;
  • охарактеризували Генпрокуратуру і її підрозділи як злочинну організацію.

Це ще нічого, так як насправді, згідно з офіційними заявою Ташбаева (і це, до речі, прописано в основних завданнях Конгресу), «конгресмени» бажають

  • створити в нашій країні паралельні силові структури,
  • сформувати альтернативні «народні прокуратури»; л
  • егалізувати добровольчі батальйони і т.д.

( Пригадую 1990 рік.. . Приблизно  так, приблизно з такими ж завданнями  створювалося  свого часу  УМА – Українська  Міжпартійна  Асаблея , предтеча  УНА,  а потім  і УНА-УНСО. Ну, це  вже  коли  ми  перебрали  на себе  там  владу…  Сьогодні  вже  зрозуміло, що створювалася спецслужбами. Тоді  всі політичні партії в СССР  були створені КГБ. Всі. Без виключення. Створені з метою зміни державного ладу та  виведення капіталу  на  Захід.   Так, так – КГБ,  у змові  з вищим керівництвом КПСС,  організував  виведення  радянських капіталів  на  Захід з метою увічнення влади  певних персоналій  та їх нащадків. Вони  правда  не врахували, що не мають  оперативного досвіду  функціонування  з тим капіталом!  Таким  чином  «довірених осіб партії»  прийшлося  по  ходу  операції  замінювати  «тіньовиками»…  Ну ,   а ті  відомо  хто були, відомо  якої   «народності» –  http://una-unso.com/korysno-znaty/russko-evrejskaya-narodnost.html    І тут почалося! Грабунок СССР  тоді  назвали   ПЄРЄСТРОЙКОЙ. ) То вже  так  вийшло , що  і країна  розвалилася. Це  був другий  прорахунок  КГБ. Україна  скинула  московське  ярмо, ще  не  знаючи  , що йдеться  про інше. Тепер КГБ  хоче  і намагається виправити  цю  їх  «нєдаработку».) Звідси  й війни.   Лишилося  лише  незрозумілим ,  у тому  випадку, УМА створювалося  КГБ  чи  ЦРУ?Але  судячи  з процесу  створення  створювалося ними обома, як  це   не здасться   неймовірним нашому сьогоднішньому читачу… )) . Прим. Ред)

Ймовірно, серед народних депутатів ці ідеї підтримує лише Семен Семенченко – людина, безпосередньо брав участь в першому з’їзді Конгресу. Проте, найважливішим і, можливо, найбільш примітним результатом Конгресу стали «вибори кандидата в президенти України». Їм став, ні, не Ташбаев , а відомий українській аудиторії   Іван Бубенчик.

Ця фігура далеко неоднозначна, незважаючи на досвід бойових дій на Донбасі в складі добровольчих батальйонів. Бубенчику  нині оголошено підозру відразу за кількома статтями, де максимальне покарання – довічне ув’язнення. Зараз підозрюваний перебуває на волі, так як суд по його справі було перенесено.

Згідно з його публічного визнання, яке він спочатку надав під час зйомок фільму «Бранці», а далі оголосив в інтерв’ю виданню «Bird in Flight», підозрюваний убив кількох представників спеціального підрозділу «Беркут» і деяких з них поранив під час подій на Майдані кінця 2013 -початку 2014 року. Він, до речі, позначив, що стріляв з даху київської консерваторії.

При цьому людина має досить цікавий військовий досвід; адже брав участь в боях в Нагірно-Карабахському регіоні.

І ось тепер Бубенчик – кандидат в президенти під підозрою, правда, підтримуваний Семеном Семенченко. Той, до речі, намагався взяти на поруки  його під час суду у його справі.

(Складається враження, що по часу це  якимось  чином  скоординована  акція  з підняття рейтингу  висуванця  празьких  «націоналістів»  із  правлячим  режимом.  Раптом, ні  з того , ні з сього, невідомо  звідки,  з’являється  герой -«націоналіст»… Сам говорить , що  він  там , колись,  у когось  стріляв!  Підставляється  під  статтю! Кумедія!! Попереднього разу  «націоналістам»  із Правого Сектору  просто заборонили брати участь  у парламентських виборах, що вони слухняно  і виконали…  і це  нікого , майже  нікого, не здивувало.  А тепер  ось  нова  стара  технологія  задіяна. Схоже  бояться , що цього разу  не проконтролюють політичний розклад  і  хтось  таки з націоналістів  не послухається  влади, яка сьогодні слабка  , як ніколи,  і таки втрутиться  реально  у виборчий процес…Прим. Ред.)))

Втім, «конгресмени» (і тут треба віддати їм належне) зробили справедливе. Вони не просто висунули  Бубенчика  кандидатом в президенти, а й призначили Ташбаева крайовим командиром іноземних частин Української Повстанської Армії. Йому надано широкі військові повноваження – від створення трибуналу для чинної влади до формування української національної армії як на території України, так і за її межами.

Все це має на увазі створення  підрозділів «чистильників» – щось на кшталт таємної поліції. Ймовірно, саме в її завдання і будуть входити питання диверсійної, терористичної діяльності на території нашої держави, а можливо, і провокаційні дії – нібито під прапором України. Напевно, судячи з формулюванням, вони ж і будуть займатися так званими зачистками – тобто, ліквідацією.

І ось це все підтримують не лише Ташбаев, Бубенчик і Семенченко, але і ще одна людина – опальний політик Михайло Саакашвілі…

І ось зараз, за наявною інформацією, в готелі «Krystal» у колишнього президента Грузії відбулася зустріч з Ташбаевим. Про що говорили ці двоє – неясно; але з високою часткою ймовірності можна сказати, що переговори були невипадкові, що цілі цих двох людей збігаються і, ймовірно, що спонсор їх програми – одна і та ж структура. Загалом, «їсти подано!». А якщо ви ще знайдете час і перегляньте список друзів Ташбаева на його сторінці в Фейсбук, то відразу все зрозумієте, знайшовши там величезну кількість колишніх регіоналів і проросійських журналістів.

Більш того, там навіть можна відшукати Томаша Мацейчука. Ця людина – нібито русофоб – насправді є звичайним кремлівським проектом, як прийнято говорити в деяких колах, – «консервою». Зараз він, після уявної депортації з Росії, переїхав до Польщі, де в даний момент займається тим, що намагається налаштувати  поляків проти українців.

Вже зараз російські окупанти – через свої ЗМІ та підконтрольні їм «українські» видання – поширюють  новину про нового кандидата в президенти – «майданівського стрілка», якого висунули «українські націоналісти».

http://sprotyv.info/ru/news/kiev/o-zvone-bubenchikov-rossiyskih-specsluzhb?_utl_t=fb

01.05.2018

maxresdefault

Поділитися