УГОРЩИНА МАЄ ВІДПОВІСТИ ЗА ГЕНОЦИД УКРАЇНЦІВ ПІД ЧАС ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ …

Україна має усі підстави вимагати моральних і матеріальних компенсацій за злочини вчинені Угорщиною на землях Карпатської України.

Про це заявив голова ОУН Богдан Червак, коментуючи заяви угорського МЗС про “утиски” угорців українською владою.

“Сьогодні угорська пропаганда нав’язує «міф» про переслідування угорців.Рупор цієї пропаганди міністр закордонних справ Угорщини Сійярто зробив офіційну заяву про «утиски угорців українською державою».
Переконаний, що настав час на офіційному рівні пред’явити Угорщині претензії за військові злочини на Закарпатті”, – каже Червак.

Червак нагадав, що в 1939 році 100-тисячна окупаційна угорська армія як союзник нацистської Німеччини перейшла кордон Карпатської України і розгорнула каральну операцію на території сучасного Закарпаття.

“Окупаційна влада діяла жорстоко, як під час геноциду. За причетність до ОУН чи «Карпатської Січі» – розстріл. Хуст, Тячів і Солотвино перетворилися на концтабори, де українцям відрізали носи й вуха.
На Верецькому перевалі угорці та поляки сотнями розстрілювали наших братів і сестер тільки за те, що хотіли жити в своїй державі”, – розповідає націоналіст.

Тепер, за словами Червака, Україна має усі підстави вимагати моральних і матеріальних компенсацій за злочини вчинені Угорщиною на землях Карпатської України.

Як уже повідомлялося, глава МЗС Угорщини Петер Сійярто заявив, що утиски угорців українською державою не припиняться, доки Україну очолює нинішній президент.

http://vgolos.com.ua/news/golova-oun-ugorshhyna-povynna-vidpovisty-na-katuvannya-ukrayintsiv_845032.html

08.10.2018.

9f61d10d254b0dd13d20a8b04bc2ce8a_XL

Поділитися