У “Опоблоці” заявили про готовність об`єднання з “Батьківщиною”…

http://una-unso.com/politika/u-mezhygiri-znaydeni-dokumenty-pro-rozpodil-posad-mizh-yanukovychem-i-tymoshenko-do-2029-roku.html

Народний депутат від “Опозиційного блоку” Ігор Шурма запевнив, що його політсила готова в майбутньому парламенті будувати коаліцію із будь-якими партіями в залежності від обставин, окрім радикальних сил.

Про це він заявив у коментарі журналісту Insider.

“Якщо два політичні середовища готові зробити крок одне одному назустріч, навіть якщо вони не зовсім є однодумцями, наприклад “Батьківщина” і “Опозиційний блок”, поступитися принципами заради держави, це дасть можливість об’єднати людей з різними поглядами”, – уточнив нардеп.

Також Шурма додав, що політсилам треба насамперед думати про парламентські вибори, а не президентські.

“Історія “Опоблоку” тут не про президентські вибори, а про парламентські. Головне зараз влізти в бійку, набити собі ціну і далі лавірувати. Зеленський і Вакарчук також розуміють, що їм не перемогти, але після цього з’являються реальні шанси вести фракцію в наступний парламент”, – заявив він.

Нагадаємо, раніше народний депутат від “Опозиційного блоку” Ігор Шурма визнавРосію учасником конфлікту на Донбасі.

Парламентська фракція «Опозиційного блоку» у повному складі не підтримала закон про деокупацію Донбасу та не голосувала за надання Україні безпекових гарантій США.

yanek yanek

Поділитися