У Британії відкрито 423 мечеті і закрито 500 церков…

За останні 15 років у Великобританії були відкриті 423 мечеті і закриті близько 500 церков, і ця тенденція буде лише посилюватися в найближчі роки. Як говориться в повідомленні, опублікованому на сайті аналітичного центру «Інститут Гейтстоуна», як правило, мусульмани не будують нові приміщення, а купують будівлі церков і перетворюють їх в свої культові заклади.

Найбільш високий відсоток мусульманського населення в таких містах як Манчестер (15,8%), Бірмінгем (21,8%) і Бредфорд (24,7%). Демографічні зміни зачепили всі найбільші міста Великобританія, в тому числі, її столицю – Лондон, і це вже впливає на різні сторони повсякденного життя городян, а також на роботу різних установ, в тому числі, в сфері вищої освіти.

Так, наприклад, у вищій школі Queen Mary (філія Лондонського університету), жінки повинні входити в навчальні аудиторії, використовуючи окремий вхід і не мають права задавати питання викладачам. У багатьох столичних інститутах чоловіки і жінки, на вимогу мусульманських організацій, повинні сидіти окремо під час занять. «Лондон зараз більш ісламське місто, ніж столиці багатьох мусульманські країн», – говорить Сайед Раз Різві, один з проповідників законів шаріату, які в даний час активно перетворюють столицю Сполученого королівства в «халяльний» місто.

В країні вже діє понад 100 шаріатських судів і їх число, найближчим часом, має сущетственно зрости. Ісламський особа, крім Бірмінгема, Бредфорда і Манчестера, зараз набувають також такі споконвічно англійські міста, як Дербі, Лідс, Лестер, Ліверпуль, Шеффілд і багато інших.

http://una-unso.com/politika/pochatok-kintsya-yevropy-ukrayiny.html

У 2015 році ім’я Мухаммад, в різних варіантах написання (таких, наприклад, як Мухаммед або Махмуд) стало найбільш популярним серед немовлят в Великобританії.

http://una-unso.com/politika/kinets-yevropy.html

https://isralove.org/load/18-1-0-1155?fbclid=IwAR2pA_K4dsurk-clG1-7nHaKDrLv8rTzbXPPAhlZi2_bgyduHjpgEFRiAIk

08.11.2018.

11039838-la-mosquée-bleue-sultanahmet-camii-istanbul-turquie-

Поділитися