ТРИ РОКИ ТОМУ, ТУРЧИНОВ, НАЛИВАЙЧЕНКО, АВАКОВ ЗДАЛИ КРИМ

 Частина  друга

Артеменко

Український політичний експерт Тарас Чорновіл на своїй сторінці в Facebook пише про те, що у справі  нардепа Артеменко ,  колишнього начальника штабу «Правого Сектора» та головного спонсора ПС,  ми багато уваги приділяємо самому фігуранту, забуваючи, що він насправді всього лише мильна бульбашка, яка через свою тупість і самозакоханість виявився інструментом в руках Кремля, а, коли провокація після відставки Флінна провалилася, і  гра російських спецслужб «випадково» попала до преси, йому доведеться грати роль «терпіли».

http://replyua.net/blog/56403-posle-revolyucii-dostoinstva-vo-glave-sbu-nahodilsya-zaverbovannyy-agent-kgb.html

21

Наливайченко

За словами Чорновола, в цій справі, дійсно, цікава і знакова фігура – Валентин Наливайченко. У нього дійсно є певні зв’язки з проросійською частиною команди Трампа, саме він, а не  право -секторний  радикал  Артеменко, міг передати Коену пакет для Флінна. «Чи міг Наливайченко співпрацювати з російськими спецслужбами? Це дуже реалістично », – зазначив експерт.

За його словами, в біографії Наливайченко відзначено такий непримітний факт щодо освіти: «1991-1993 – Червонопрапорний їм. Ю. В. Андропова інститут КДБ СРСР (зараз Академія зовнішньої розвідки). Отримав другу вищу освіту ». Коли в 2008 році з цього приводу виник скандал, Наливайченко через прес-службу виправдовувався, що мовляв він тільки там здобував освіту, після отримання якої повернувся до батьків в Україну. Тарас Чорновіл акцентує увагу на маленькій деталі. «Зверніть увагу на рік закінчення – 1993, а вибір у всіх українських слухачів самої закритої структури КДБ СРСР дійсно був, але в грудні 1991 січні 1992-го. Тоді всім поставили питання руба – присяга, підписання зобов’язань, отримання зв’язків, кураторів в Москві або валіза-вокзал-Україна. Це був другий відбір з жорстким вибором і фіксацією своєї позиції. Насправді з осені 1990-го ще за часів СРСР українців почали дуже жорстко перевіряти на лояльність, а вступити в Андроповку в 1991 можна було або громадянину РРФСР або через поглиблену вербовку», – зазначив експерт.

http://una-unso.com/novyny/avtorom-taemnoi-popravky-do-byudzhetu-2016-sho-stavyt-hrest-na-bezvizovomu-rezhymi-does.html

Луценко

Чорновіл, підкреслює, що після скандалу з Артеменко, коли прізвище Наливайченко тільки поверхнево згадали, без звинувачень, без викликів до прокуратури,  Валентин Олександрович раптом заістеріл. «Поки це тільки набір розрізнених аргументів і поверхневі роздуми на тему, але думаю, що все ж пана Наливайченка допитати в цій справі і не випускати з поля зору таки варто …», – резюмував експерт.

http://una-unso.com/korysno-znaty/diyi-sbu-pochaly-vyvchaty-v-krayinah-nato.html

25.02.2017

http://replyua.net/blog/56403-posle-revolyucii-dostoinstva-vo-glave-sbu-nahodilsya-zaverbovannyy-agent-kgb.html

     artemenko

Поділитися