ТАК КОЛИ БУДУТЬ «БРАТИ» МЕДВЕДЧУКА?

Ну, нарешті, Юрій Луценко  правду сказав: «Ми прекрасно розуміємо, що Рубан і Савченко, навіть якби їм вдалося завербувати цілий полк спецназу, не могли б діяти окремо від якогось більшого  глобального плану. Те, що є якийсь глобальний план зі зміни конституційного ладу в Україні, я впевнений – існує. І ми шукаємо цей мозковий центр », – заявив Луценко.

«Центром таких дій, за багатьма даними, може бути партія, яка називається” Український вибір “, яку очолює пан Медведчук. І ми дійсно цим займаємося більше року », – додав він.

А тут  і Степан Хмара про Савченко: «Загроза владі від неї нульова, бо організувати, а тим більше, здійснити державний переворот з допомогою масових терактів  не маючі ні ресурсів, ні організації, крім довгого язика – просто смішно».

СБУ разом з прокуратурою більше року ходило колами навколо Савченко і вони досі не змогли виявити мозковий центр?

 У вас є підозрюваний – Медведчук, але ви за рік так нічого на нього і не накопали?

У мене питання: на Банковій дійсно вважають, що крім Путіна, всіх інших Петро влаштовує або це Банкова нас намагається переконати в цьому?

У нас тут тільки Путін Майдани влаштовує? Тоді визнайте, що революцію гідності у нас теж Путін організував, а ви на цьому путінському заході піарилися. Тоді Корчинський на Банковій, який керував побиттям салаг призовників і Петро на тракторі, і севастопольські вболівальники – все це було організовано Медведчуком за завданням Путіна, як і Збітнєв зі своїми орлами, які збиралися підпалити Київраду, але на щастя їм перешкодили свободівці.

Тоді ж, пам’ятається, люди Медведчука з «Українського вибору» розповідали, що Сеня з Турчиновим не вилазили з кабінету Медведчука, весь час радилися. Напевно, брехали, падлюки… :))

http://www.ofeliya.com.ua/archives/1618

25.04.2018.

85_tn

 

Поділитися