ЩО БУДЕ І НА ЧОМУ СЕРЦЕ ЗАСПОКОЇТЬСЯ…

І. Перемовини

Тимошенко крім домовленостей з Беней,  має ще переговори з Порошенко.  Їх спільна мета   – збити Зеленського . Тарута оголосив, що знімається з виборів на користь Юлі. Народ чомусь вперто записує Таруту в компанію до Ахметова, хоча це абсолютно Бенін проект. Поки що Беня працює на те, щоб Петя не потрапив до другого туру.

Крім того, є версія, що проект Зе – це проект адміністрації, а Беня просто в різні кошики вирішив розкласти яйця. Але перевіривши деяку інформацію, розумієш, що Беня, за проектом Зе, то десь дуже сильно збоку, якщо взагалі має до нього якесь відношення. Тому що елементарна перевірка показує, що проектом займаються люди Льовочкіна, а ось чи працює Льовочкін на Пороха – питання цікаве. І він головний. Як і питання, де тут Беня? Він з Льовочкіним або проти? Просто знаючи Беню, швидше за все, він зараз на обидва фронти – і з Льовочкіним, і з Юлею. Але Беня тут не такий цікавий як Льовочкін.

Давайте-но ми з вами дещо згадаємо, тому що люди швидко все забувають. Хорошковський викупив Студію «Квартал-95» ще тоді, коли очолював СБУ у Януковича. Тоді ще Ляшко жартував, що тепер все жарти Кварталу писатимуть в СБУ. Він тоді повикидав звідти всіх інвесторів, а Володимир Зеленський залишився, але з мізерним відсотком – 0,01.

ІІ. Юліни відкати за газ від Вови

Фірташ весь час хвалився, що це він зробив Яника президентом. У всякому разі, він, як відомо, переконував американського посла в тому, що Яник буде кращим президентом, ніж Тимошенко. За це Яник повернув Фірташу газ, ще й зі штрафом, а Валерика поставив на СБУ з єдиною метою – знайти Юлину заначку за договір по газу від Путіна.

Яник не міг пережити того, що російський газ – це президентський бізнес, а йому нічого від цього бізнесу не перепало, бо контракт підписала Юля, а значить і відкат дістався їй. Тому Валері поставили завдання: землю рити, але заначку знайти. Валера шукав, але не знайшов. І ніхто, мабуть, не знайшов би, тому що ходять чутки, що Вован Юлю кинув і не розрахувався з нею. Але тоді Яник, мабуть, вважав, що Фірташу він більше нічого не винен. Льовочкін очолював АП і з часом перетягнув Хорошковського в віце-прем’єри. Яник вважав, що розрахувався, але …

ІІІ.  Як Зеля  до Бені попав

Як виявилося, дачу Хорошковського слухали. І першу прослушку звідти Янику принесли ще в 2011 році. Про що він там говорив із Фірташем і Льовочкіним, гугл не повідомляє, він тільки повідомляє про те, що всі були впевнені, що Яник їх усіх, після почутого, вижене, але Яник цього робити не став. Нібито сказав, що краще нехай вони будуть у нього на очах і він знатиме все, що вони готують проти нього, ніж він їх прибере і після цього нічого про їхні плани не знатиме. Хорошаковський, мабуть, сподівався, що після парламентських виборів в 2012 році, він стане прем’єром. Але Яник призначив знову Азарова. А Льовочкін за допомогою Манафорта мотався по Штатам і лобіював Валеру на посаду президента в 2015 році. Коли Яник про це дізнався з черговою прослушки, то його терпінню прийшов кінець, і він Валеру звільнив. Тоді Валера розіграв спектакль, і сам подав заяву про відставку у зв’язку з незгодою з повторним призначенням Азарова, вважаючи його нездатним проводити економічні реформи і вести країну в ЄС. В результаті Валерикові довелося бігти з країни, а Яник як компенсацію хотів ще й забрати Інтрер канал. Фірташу тоді довелося викупити у нього Інтер. Зеленський пішов до Бені на канал 1 + 1.

ІУ.  Зараз рано казати про те  хто переможе…

У 2014 році Валера  вже  був другим у списку партії Тігіпка «Сильна Україна» на парламентських виборах. А, як ми знаємо, на президентських виборах в тому ж 2014 році Тігіпко був єдиним кандидатом в президенти від Росії. Навіть Ахметов і ПР відмовилися його висувати і він сам висувався. А ось політтехнологом у Сильної України тоді був Діма Разумков, який зараз працює політтехнологом в команді Зе.  А вся команда Єрмолаєва, теж близького до Льовочкіна, пішла до Гриценко.  Проекту Гриценко приділяли більшу увагу, тому що його вважали головним технічним проектом Пороха проти Юлі, тому логічно і Зе вважати проектом Банкової. Це Льовочкін ще в 2012 році придумав – фінансувати всі партії своїми грошима, щоб потім всіх контролювати.

 Скрізь читаю: перше, що Зеленський почне робити, ставши президентом – повертати Бене його майно. Але як бачите, факти говорять про те, що команда Зе – це дійсно проект Льовочкіна-Хорошковського, а зовсім не Бені. З Беней його ріднить тільки синагога і 1 + 1. Головне питання в тому, чи обслуговує досі Льовочкін Пороха? Проект Бойко  схоже теж технічний проект Банкової, про це прямо сказав Борис Колесніков, назвавши Бойко прямою підстилкою влади, а групу Льовочкіна – підкилимної міллю, яка зрадила всіх президентів, з якими вони працювали. Кинуть вони і Пороха – це те питання, від якого залежить результат виборів.

Тому питання про те , хто переможе зараз ставити рано. Спочатку треба розуміти, хто кого першим кине? Якщо Льовочкін буде до кінця з Порохом, то Зелю зіллють в другому турі, а якщо вони зіллють Пороха, то теж нічого не втратять. У Зе немає досвіду і що? Льовочкін очолить АП і буде сам керувати. Але я не думаю, що Льовочкін сам буде вирішувати з ким він. Це будуть вирішувати англійці, на яких він і працює і які можуть переграти всі їхні рішення по-своєму.

Хорошковський на цьому тижні літав: 11.03 в Ніццу; 12.03 з Ніцци в Тель-Авів; 15.03 з Тель-Авіва до Кишинева. І це цікаво. Мені сказали, що Петя на всякий випадок домовився з Плахотнюком, що той прийме його в Молдові, якщо тут трапиться епік фейл. Але Молдова його захистити не зможе. Йому там армію для охорони наймати треба. Це не та країна, з котрої його неможливо дістати. Звалити він туди може тільки на нетривалий час. Єдина країна, яка його не видасть – це Ізраїль. Тому польоти Валерика з Ізраїлю в Молдову, швидше за все пов’язані з цим питанням.

Що стосується польотів Бені, то 15.03 він прилетів з Женеви в Мілан і туди ж в цей день з Москви прилетів Блаватник і в цей же день вилетів до Лондона. А з Цюріха до Мілана прилетів Жеваго. Дімон  три дні тому знову заінтригував всіх сенсаційною інформацією про те, що на найближчому концерті «Студії Квартал 95» українців чекає просто «вибух», новина, яка багатьох просто повалить в шок. Я собі важко уявляю, чим він нас здивує. Я не здивуюся навіть того, якщо Зеля оголосить про те, що він об’єднується з Смешко, причому, на користь останнього або взагалі зіллється. Робитиме те, що скажуть. Не впевнена, що його акторська група мріє відколотися і створити свій театр. І останнім часом щось дуже часто про диктатуру говорять. Петю можуть кинути в останній момент. А англійці, наскільки я знаю, хочуть знести всіх.

24.03.2019

http://www.ofeliya.com.ua/archives/2409

4ff16de-inter-1680

Поділитися