• Home »
  • Зовнішня політика »
  • ЩЕ ТРОХИ ПРО ПРОТЕЖЕ ТАРУТИ: Захарченко, дохлий терорист Жилін і доволі живі Костянтин Кулик та Юрій Луценко…

ЩЕ ТРОХИ ПРО ПРОТЕЖЕ ТАРУТИ: Захарченко, дохлий терорист Жилін і доволі живі Костянтин Кулик та Юрій Луценко…

Тут шановний Юрий Бутусов зробив допис, в якому зазначив, що смерть очільника ДиНиРи Захарченка, це, типу, закриття останнього комерційного проекту покійного терориста Євгена Жиліна.

Ні, останній комерційний проект Жиліна працює і процвітає. Це, власне, єдиний серйозний комерційний проект, який коли-небудь, був у Жиліна – його харківський конвертаційний центр. Або, так звана, обнальна площадка.

Сама по собі, площадка, це просто група людей, яка пов’язана однією ціллю – організацією відмивання брудних грошей і ухилення від сплати податків тих, чи інших комерційних структур, криміналу і корупційних проектів.
Так ось. З цієї групи осіб, які працювали за керівництва Жиліна і працюють зараз вже під керівництвом друга Жиліна і співзасновника всіх його “оплотівських” організацій і фірм, колишнього співробітника СБУ, Андрія Ніконова, ніхто від дій правоохоронців “не постраждав”, включаючи самого Ніконова. Хоча, всі ці персони завдяки моїм публікаціям правоохоронцям добре відомі.

А знаєте, чому все так відбувається? А тому, що зараз цей “конверт” успішно обслуглвує обнальні і відмивальні інтереси вже нової, типу, проєвропейської влади України. Цікаво, що всіх цих людей знають не тільки в МВС, СБУ, ДФС і ГПУ, які спільними зусиллями кришують діяльність цієї “площадки”, але й в НАБУ, в якій є кримінальна справа, відкрита за моїм розслідуванням розкрадання 100 мільйонів доларів кредиту Україні від МБРР, яке було вчинено через жилінські фіктивні фірми. Прямо зараз ці фірми спокійно закриваються суддівськими рішеннями з боргами у мільярди гривень і НАБУ теж дивиться на це скрізь пальці і жує соплі. Цікаво, чому б це?

До речі. “Конверт” покійного Жиліна спокійнісенько працює зараз і завдяки другому, мабуть, за близкистю другу вже мертвого терориста і агента ФСБ, після Ніконова, найбільш відомому корупційному прокурору останніх часів, Костянтину Кулику, який навіть на посаді військового прокурора сил АТО їздив по цьому АТО на джипі Жиліна без будь-яких докорів совісті.

І знов таки, про участь Кулика у кришуванні жилінської “плошадки” знають всі : і колишній очільник Кулика, Толік Тепловізор, і нинішній роботодатєль Костіка, Юрій Луценко, і Вася Грицак, і Аваков зі Шкіряком, і сам пан Ситник. І що? А ніщо.

В цьому сенсі особливо пікантним виглядає те, що зараз Кулик “розслідує” справу Курченка. Це, вибачаюся, така собі підйобка над всією правоохоронною системою України і здоровим глуздом взагалі. Бо, Кулик повинен не розслідувати це провадження відносно Курченка, а бути одним з його фігурантів .

Справа у тому, що Кулик кришував жилінський конверт саме тоді, коли ще живий Жилін допомогав Курченку виводити в кеш частину своїх кримінальних грошей. Це перше. Друге. Я не знаю ступінь впливу Курченка зараз на ситуацію в ДНР, але восени 2014 року саме завдяки Курченку, на посаду міністра вугілля та енергетики ДНР було призначено Євгена Файницького – колишнього начальника слідства УСБУ в Харківській області, керівника Ніконова, про якого я писав вище, а потім “чорного” юриста самого Курченка.

Власне, саме через цього “чорного” юриста Курченка і міністра ДНР, фірма матері Кулика, який на той час вже очолював військову прокуратуру сил АТО, “Будівельний центр Аюдар”, намагалася поставити антрацитне вугілля на Укрзалізницю і навіть виграла тендерн на 100 мільйонів гривень. Я цей факт викрив і оприлюднив ще в грудні 2015 року. Але по ньому ніхто навіть не ворухнувся, хоча всі документи в наявності.

Тут треба зауважити, що оця трійця: Жилін, Файницький і Кулик, на початку 2000-х років була таким неформальним, кримінальним об’єднанням правоохоронців, яке кришувало у Харкові одних обнальщиків, і боролося з іншими, які були конкурентами перших.

І що виходить тут у підсумку, стосовно Кулика? А ось що : Кулик кришував обнальні операції Курченка у “конверті” Жиліна, Кулик займався корупційними злочинами разом з “чорним” юристом Курченка, Файницьким, Кулик намагався поставляти вугілля через міністра вугілля так званої ДНР, Файницького, якого на цю посаду призначили завдяки Курченку, а тепер Кулик щось розслідує відносно Курченка! Чи не піздєць піздєцовий робиться в країні, в якій нібито перемогла Революція гідності?

І останнє, вже стосовно смерті Захарченка. Багато хто звернув увагу на те, що цього ушльопка поховали у закритій труні, що викликало підозри відносно фейковості загибелі очільника динири. І це не безпідставні підозри.

Тому, що свого часу, а саме, у 2015 році, трапилася цікава історія з все тим же Євгеном Файницьким – довіреною особою Сергія Курченка. Взимку 2015 року, в результаті внутрішніх динирівських розборок, “Фаня”, тобто, Файницький, впав у немилість до керівництва ДНР, був знятий з посади міністра вугілля і нібито, навіть, чалився на підвалі у динирівських кадебістів.

Натомість, трохи згодом, з’явилася інфа, що Файницький – всьо. І є навіть справка про це з одного з моргів на території Росії.
Проте, знаючі люди, з контори і не тільки, запевняють, що Фаня живий і здоровий, і добре себе почуває у Європі (дивно, що не на Росії, да?) з новими документами і з новим прізвищем.

Так що, вірогідність того, що Захарченко теж живий, такі існує.
Причому, цій вірогідністі додає позитиву поведінка нашого дурнуватого ГенпрокуЛОЛа, який наче Пилип з конопель вистрибнув з заявою, що ГПУ закриє справу відносно “загиблого” Захарченка.

Ось, чого було поспішати Луценку з такою заявою, з урахуванням того, що, наприклад, документи про смерть Файницького з Росії, виглядають більш легітимними, ніж поховання закритої труни з нібито трупом Захарченка у ДНР?
Здається, Луценко дує в одну дуду з тією стороною. Але, як кажуть, це вже інша історія. Яка, маю надію, коли-небудь, отримає свою юридичну оцінку.

http://newspravda.com/suspilstvo/4221-smert-zakharchenka-dokhlyi-teroryst-zhylin-i-dovoli-zhyvi-kostiantyn-kulyk-i-yurii-lutsenko.html

04.09.2018.

upload-01-pic905-895x505-83471

Поділитися