Росія отримала по-мордам

У відповідь на брехливі російські звинувачення у Гаазі  про «українських карателів» МЗС України вирішив викласти на стіл «всі карти». МЗС України надало в розпорядження Міжнародного суду ООН повний варіант листування з Москвою, починаючи з моменту, що передує анексії Криму.

Листування не було публічним. Простіше кажучи, воно фіксувалося під грифом “секретно”. Але Київ змусили на такий крок. Москва не врахувала, що сьогодні  Україною порядкують не українці і пропустила таку  хуцпу у відповідь на московську…)

Як правило, в ході воєн, навіть оголошених і таких, де обидві сторони їх визнають, кожна з конфліктуючих сторін веде якийсь дипломатичний діалог із противником. Ці матеріали ніхто і ніколи повністю не афішує. Так прийнято за канонами міжнародної дипломатії.

В Москві вирішили трошки порушити загальновизнані правила, але з вигодою для себе. У Кремлі вважали, що Україна традиційно “промовчить”. Російська сторона передала в Гаагу частину дипломатичних нот, що надійшли з Києва, і почала використовувати їх як аргумент для свого захисту. Як відомо маніпуляції фактами є улюбленими прийомами російських дипломатів від КГБ. Але в даному випадку на карту дуже багато всього поставлено. Тому МЗС України «доповнило» російський фактаж всіма відсутніми нотами. Київ не планував завалювати суд “такою кількістю документів», але ситуація вимагає ясності до суду передані «все інші ноти».

Фактично якщо дипломатичне листування розсекречене в повному обсязі, то це лише погіршать становище Росії. Тепер Москві , що не була готова до такого повороту подій доведеться чимось «крити». За своїм звичаєм, в Кремлі звикли «відповідати» загостренням на Донбасі та новими артобстрілами.

http://real-vin.com/v-gaage-ukraina-poshla-va-bank-blef-rossii-okazalsja-ushherbnym

10.03.2017

im578x383-Hague_REUTERS

Поділитися