Російській «еліті» дали 180 днів на ліквідацію Путіна

 «Північний потік – 2», нафтогазовий сектор, газовий сектор, банківський сектор та інші сектори – все це дрібниці. Ось що головне:

«Міністр фінансів за погодженням з Директором національної розвідки і Держсекретарем США не пізніше ніж за 180 днів після прийняття закону, а згодом щорічно, повинен надавати відповідним комітетам Конгресу відкриту Доповідь про олігархів і  керівників напівдержавних організацій Російської Федерації. У ньому повинні бути представлені дані про ключові політичні фігури Росії і олігархів; ідентифікований рівень їх близькості до Володимира Путіна та  інших членів російської правлячої еліти; встановлені масштаби їх станів і джерела доходів; перелік їхніх родичів, включаючи подружжя, дітей, батьків, їхні активи, включаючи інвестиції, бізнес-інтереси, власність, яка приносить доходи; виявленні зарубіжні компанії, афілійовані з цими особами»

Абрамович, Дерипаска, Потанін,  Авен, Фрідман, Вексельберг, Усманов, Міхельсон і прочая, прочая, прочая зі списку Forbes – частина злодійський системи Путіна і всі вони зі своїми чадами і домочадцями живуть на Заході.

Там вони  тримають усе  награбоване. «Русскій мір» – це для дебілів у зомбоящику. А вони не дебіли. І всі вони тепер можуть втратити  те, що становить сенс їх життя. Яхти, палаци, рахунки і красиве життя у затишних країнах – все це може піти прахом. Через кого? – Через Путіна.

Путін був їм потрібен. Без Путіна не можна було накрасти стільки. Це було.

Тепер Путін не потрібен. Навпаки, Путін став небезпечним.

Хто буде лох, а хто викрутиться? Кого преміюють?

Той викрутиться, хто замінить Путіна, на договороздатного із Заходом.

Переможцям дістанеться майно тих, хто програв .

Час пішов… Щурячі біга почалися.

04.08.2017.

1433398730-roman-abramovich

Поділитися