РАБИНОВИЧИ – МЕДВЕДЧУКИ СВІДОМО І ВІДКРИТО ВЕДУТЬ НАС ДО ПОРАЗКИ ТА КАПІТУЛЯЦІЇ…

Партія «Опоблок» вимагає відставки Клімкіна після його заяви про те, що Україна ніколи не буде підписувати контракт на поставку води до окупованого Криму, де буде зазначатися приналежність півострова РФ.

В «Опоблоці» заявили, що міністр закордонних справ Павло Клімкін має понести відповідальність за свої слова про постачання води до Криму. Партія вимагає його відставки, а також негайно повернути воду на окупований півострів. Відповідне повідомлення опубліковано на сайті партії. В «Опозиційному блоці вважають, що державний чиновник, який «відкрито закликає порушити норми міжнародного права, й зобов’язує обмежити кримчан у доступі до води, повинен бути відправлений у відставку і засуджений за геноцид», пише Уніан.

Також у партії звинуватили владу в тому, що, обмежуючи доступ до прісної води, вона створює ризики для життя і здоров’я кримчан і посилює загрози екологічної безпеки для всього півдня України. У партії вимагають припинити блокування подачі прісної води до АР Крим. «В умовах, що склалися, ми вимагаємо від чинної влади припинити блокування подачі прісної води в АР Крим. Вважаємо, що така політика є геноцидом, порушує права кримчан й одночасно суперечить завданням забезпечення національної безпеки України», — заявили в «Опоблоці».

Нагадаємо, 12 вересня міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Україна ніколи не буде підписувати контракт на поставку води в окупований Російською Федерацією Крим, де буде вказуватися приналежність півострова Росії. «… Ми цього ніколи не дозволимо. На окуповану територію вода за контрактом, де написано «Крим, Росія», ніколи поставлятися не буде», — наголосив він.

http://11minut.net.ua/news/вовк-скинув-маску-опоблок-відкрито-с/

16.092018.

145224

 

Поділитися