• Home »
  • Політика »
  • Рабінович, ти нормально спиш вночі? – журналіст знайшов в Ізраїлі фірму нардепа з торгівлі алмазами…

Рабінович, ти нормально спиш вночі? – журналіст знайшов в Ізраїлі фірму нардепа з торгівлі алмазами…

«Ще за кучмівські часи сбу прихватило Вадіка  Рабиновича

за наркотрафік,та він через медведчука відкупився у кучми.»

У декларації народного обранця ізраїльська компанія не зазначена. Журналіст готовий передати правоохоронцям всі наявні у нього документи з цього приводу.

Народний депутат України (фракція “Опозиційний блок”) Вадим Рабінович володіє в Ізраїлі компанією з торгівлі алмазами Дор Фобос лтд, яку “забув” задекларувати.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав журналіст Василь Крутчак.

“Найнятий мною в Ізраїлі адвокат знайшов ізраїльську фірму народного депутата України Вадима Рабіновича – Дор Фобос лтд. Яку український нардеп забув задекларувати… У березні 1995 року – одразу після репатриації в Ізраїль – Рабінович отримав довіреність панамського офшору Доргеп Файненс інк на заснування в Ізраїлю від імені офшорки нової фірми. Яка отримала назву Дор Фобос лтд. Рабіновичу надали всі повноваження для реєстрації субсидіарної компанії, а також подавати і підписувати відповідні документи”, – зазначив він.

За його словами, фірму Рабінович створив, а наданий ізраїльським адвокатом витяг з реєстру Мін’юсту свідчить, що вона не закрита, і Рабінович продовжує нею володіти.

“В порушення українського законодавства, він забув вказати цю компанію в декларації НАЗК (Національне агентство з питань запобігання корупції – ред.), що тягне за собою кримінальну відповідальність. Як і в історії з його незадекларованим рахунком в ізраїльському банку, готовий надати органам слідства всі наявні у мене легалізовані в Україні документи”, – додав журналіст.

При цьому Василь Крутчак звернувся до Рабіновича:

“Вадиме, ти нормально спиш вночі? Чи прислухаєшся до вуличного шуму: чи не за тобою реве поліцейська сирена? НАБУ може прийти до тебе в будь-який день, і ти не втечеш від цього. Вікно можливостей втекти на пенсію на ізраїльську віллу може закритися будь-якої миті”.

Нагадаємо, 9 травня 2018-го народний депутат Вадим Рабінович провів у люксовому готелі на Мальдівах з російським бізнесменом Павлом Фуксом.

09.07.2018

http://ua1.com.ua/politics/rabinovich-ti-normalno-spish-vnochi-zhurnalist-znayshov-v-izrajili-firmu-nardepa-z-torgivli-almazami–44452.html

U2FsdGVkX18x3ULJ5Vj6gSrYMzddmbfw_wIiHP5Qenl7JOzHCSSEbcuOQ0JjSJL7JgmwJrvwXJo,

Поділитися