Путін відкриває Третій Фронт

Тільки-тільки турки запустили китайський Новий Шовковий Шлях, а прибуття першого поїзда з Пекіна в Тбілісі стало тривожним дзвіночком, як путінська банда відразу ж стала готувати відповідь. Росія активізувала вірмено-азербайджанський конфлікт. Причому на відміну від колишніх часів, там задіяне не карабахське ополчення, а сили Міноборони Вірменії, чого раніше намагалися уникати.

etarafricacomПроцедура розкачки Азербаджан – ключового вузла Нового Шовкового шляху йде за «українською» схемою. Напередодні в Азербайджані обвалили національну валюту (на тлі глобального падіння цін на нафту це нескладно). Далі активізували армію свого сателіта – Вірменії, яка вчинила напад на Азербайджан. Причому обстріли азербайджанської  території йдуть важким озброєнням, чого давно вже не було.

Зрозуміло, що напад на Азербайджан влаштували путінські “відпускники», чи то приватна армія на бюджеті Газпрому, лише прикрита вірменськими генералами – агентурою ФСБ. Азербайджану для відбиття нападу довелося залучати важку техніку. Вірмени заговорили про «війну».

Загострення ситуації в Нагірному Карабасі Азербайджану,  що лише почав збирати збори з Нового Шовкового шляху, зовсім ні до чого. Зате воно вкрай як потрібно  Росії, що заздрить ​​Китаю та  конфліктує з Туреччиною. Росія хоче поховати Новий Шовковий шлях. Крім цього, Росія прагне не допустити поставки азербайджанських вуглеводів до Туреччини. Звідси й розпалювання війни між Азербайджаном та Вірменією через свою агентуру в останній.

Росія вже почала нарощувати своє авіаційне угрупування у Вірменії для нанесення ударів по території Азербайджану під брендом вірменської авіації. Вона почала запалювати Новий Шовковий шлях і з іншого боку. Раптово ІГІЛ зявився в Афганістані та ще в такій кількості, що довелося укладати союз з міжнародною терористичною організацією “Талібан». І це дивно, американці і НАТО вже 15 років воюють з талібами, а тут раптом з’ясувалося, що в Афганістані є ворог і потужніший за талібів, про якого американці і навіть не чули – ІГІЛ.

Тепер Росії терміново треба з ним воювати в Афганістані! Можна бути впевненим, що незабаром ІГІЛ активізується і на інших відрізках Нового Шовкового шляху – Туркменістані, Киргизстані, Узбекистані та Південному Казахстані. Ймовірно, відбудеться активізація уйгурського ІГІЛ і в китайському Синцзяні. Строго за маршрутом НШШ.

Що відбувається?

А відбувається те, що вже відбулося в Україні та Сирії. Росія блокує Новий Шовковий шлях скрізь, де можна. На Близькому Сході заблокували початкові маршрути НШШ за допомогою ІГІЛ і Асада, підтриманих російською армією, на Закавказзі – за допомогою Вірменії та карабахського ополчення.

Більше того,  анексія Криму – це також боротьба з Новим шовкових шляхом. Після того, як Україна домовилася з Китаєм про перетворення Криму на найбільший хаб на маршруті НШП, так відразу ж зелені чоловічки перетворили Крим на чорну діру під міжнародними санкціями, а саму Україну занурили в хаос війни, відправивши туди наркоманський набрід під мемом “ополчення Новоросії» .

Росія запалює ісламську дугу, щоб витіснити конкурентів, але в підсумку це призведе до радикалізації ісламського світу, його об’єднання і нападу на Росію. Загибель Росії зумовлена ​​… Зумовлена ​​Путіним і Газпромом …

28/12/2015

AZER    SADEDDINOV

picture

Поділитися