ПРО НАСТУПНІ РЕФОРМИ «ПО-НОВОМУ»

Порошенко і Ко готують гігантську аферу в історії незалежної України – скасування мораторію на продаж сільськогосподарської землі. Можна відразу говорити, що скасування цього мораторію означатиме буквальну розпродаж нашої країни. Хоча навіть не розпродаж.

Розпродаж, передбачає вливання якихось грошей. Насправді відбудеться легалізація землі, якої і так за пряники володіють кілька земельних латифундистів. Ну і головним земельним бароном України стане, звичайно ж, сімейство Порошенко. Бидло потім може збирати речі і їхати з землі пана в Польщу та інші країни Європи. Місця в Україні мільйонам людей вже не буде.

Цікава і «судова реформа» від Порошенка. У вас борги за комуналку, але у вас є невеликий рахунок в банку? А ось і ні! За новою «реформу» без будь-якого рішення суду і вашого персонального згоди можна буде відбирати ваші гроші на погашення комунальної заборгованості. Більш того, квартири / машини теж можна буде забирати. А щоб все бидло не  бігало зі зверненнями до суду, подати позовну заяву буде простій людині ой як не дешево. Так, ну і щоб суди приймали «правильні рішення», суддям буде ще збільшена зарплата. Суддя Конституційного суду буде отримувати триста тисяч гривень. В місяць! Це без надбавок / преміальних. Правда, такий суддя буде любити режим Порошенко?

08.06.2017

О. Онищенко

result5102704-1440x564_c

Поділитися