ПОЧАТОК КІНЦЯ ЄВРОПИ, УКРАЇНИ…

Початок кінця ліберальної і соціально орієнтованої Європи вже офіційно почався. Почався він в цьому 2018 році у Великій Британії офіційним заснуванням шаріатських судів.

Вперше в Європі. Поки дурні у Англії тішаться тим, яку спідницю одягла та чи інша дружина онуків королеви у країні відбулася луже показова подія. Я не знаю, які Оксфорди з Кембриджами закінчували “деякі”, але вони є абсолютними невігласами в державному будівницьві.

Що таке суд? Ану, ану, сери і меми. Суд, це один з класичних елементів держави. Таким чином заснування шаріатського суду заклало одну з підвалин ісламської держави у Британії. Це з мого підручника для ВНЗ “Країнознавство”.

 Саме існування певної, єдиної для всіх правової системи і є однієї з головних ознак держави. А ви цю ознаку зруйнували і створили дві. Що буде далі. Прошу пані і пана. Власна ісламська поліція, власна прокуратура, власна національна гвардія, власна грошова система і всі інші ознаки ісламської держави. Спочатку ці дві держави існуватимуть на одній території, а потім неодмінено переможе ісламська держава і виникне на території Британі лише одна, а не нелогічні дві держави.

Дурні при владі не лише у Британії, а й у нас. Мабуть їх треба для “своїх” переобрати знову. Я про ввезення для хасидів в Умані ізраїльської поліції, бо вони нашій коритися не хочуть. Це, в принципі, те ж саме і означає свідоме, чи внаслідок дурної голови руйнування держави.

І це вже почалося… В славетному украінському місті Умань, землі лицарів Івана Гонти та Максима Залізняка, функціонує готель “Orot”….

Найбільшою особливістю цього готелю є те, що готельні номери там можуть замовити ВИКЛЮЧНО ЄВРЕІ-ХАСИДИ…. За ствердженням адміністраціі готелю украінцям номери не здають ні за яких обставин…. Дану ситуацію можна охарактеризувати, як дискримінацію за етнічною ознакою, апартеїд щодо українцйів….  І де? На нашій же території, у нашій українській країні.

Важко уявити, щоб наприклад в сусідній Польщі функціонував готель, в який би не пускали поляків…. І це на тлі чисельних гарячих заяв та різноманітних обвинуваченьук4раїнців у антисемітизмі та націоналізмі , що тривають вже третє десятиліття…..

https://www.youtube.com/watch?v=gVwwSpf5Bww&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3I1Vbh00OKd8mIw_cuV6YhX9FROwJG0Lhm_QOO1fUWqaj3xgQRSryK5Ew

Sergiy Soltasiuk

Petro Maslyak

1474960873-6406-v-etom-godu-hasidyi-budut-otmechat-5777-y-iudeyskiy-novyiy-god-rosh-ha-shana

 

Поділитися