ОСТАННІЙ ВІРМЕНСЬКИЙ ЖАРТ В УКРАЇНІ: АВАКОВ – СОЦІАЛІСТ…

План Авакова зірвався: скандального Ківу з тріском вигнали з  СПУ…
Цей факт політичної корупції, в якому фігурують голови МВС і Мін’юсту Аваков і Петренко, має розслідувати Національне антикорупційне бюро і НАПКА. А за  фактом  злому Державного реєстру та внесення завідомо неправдивих даних – СБУ

На засіданні Соціалістичної партії України від 25 січня було прийнято рішення про виключення скандального Іллі Ківи з політсили.

Крім того, лідер СПУ Петро Устенко та інші представили партії звинуватили главу МВС Арсена Авакова і міністра юстиції Павла Петренка в політичному рейдерстві

«24 січня чиновники Мін’юсту за вказівкою міністра Петренко зробили кримінальний злочин. Вони сфальсифікували документи і викинули з реєстру всі керівництво СПУ на чолі з лідером партії Петром Устенко і підмінили склад політради СПУ, політвиконком партії, структуру органів СПУ і навіть статут СПУ », – зазначив Устенко на засідання політради СПУ.

За словами лідера СПУ, Арсен Аваков зробив спробу рейдерського захоплення політсили для того, щоб зупинити процес об’єднання лівого руху і самому очолити СПУ.

 Це дозволило б Арсену Авакову висунути свою а кандидатуру на президентських виборах в якості соціаліста… :)))

20.01.2018.

Yuriy Kravchenko

1_660x330_1__650x410

 

Поділитися