Нові санкції США мають допомогти Україні та зруйнувати Росію

«Доклад по Трампу. Его, действительно, могли шантажировать со стороны Путина.

 Речь о встречах Трампа с проститутками в президентском номере отеля Ritz Carlton.
Окружение Трампа, в том числе руководитель его предвыборной кампании Пол Манафорт и политический советник Картер Пейдж, имело «хорошо законспирированные связи» с российским руководством…
Трамп-гейт набирает обороты…»

Група американських сенаторів, що об’єднує представників Республіканської  та Демократичної партій, внесла до Конгресу США законопроект про нові санкції проти Росії. “Ми були атаковані з боку Росії. Нам слід вжити заходів, що показують, що такого роду дії не залишаться без наслідків “, – заявив у вівторок, 10 січня, який представляв законопроект сенатор-демократ Бен Кардін.  Передає «Німецька хвиля»

За словами Кардін, додаткові санкції повинні стати відповіддю на хакерські атаки, які загрожують безпеці США, а також на дії Росії в Сирії і на Україні. Законопроект забороняє будь-які дії, які передбачають визнання анексованого українського півострова Крим російською територією. Список санкцій передбачає, зокрема, обмеження на в’їзд в США, а також заморожування рахунків осіб, відповідальних за проведення кібератак, і тих, хто брав участь у порушенні прав людини на окупованих РФ територіях. Разом з Кардін документ представляли сенатор-республіканець Джон Маккейн і демократ Роберт Менендес.

На кого поширюються нові санкції

Пакет додаткових санкцій 2017 року торкнеться енергетичного сектора Росії, а також компаній, що інвестують або беруть участь в російських цивільних ядерних проектах і будівництві трубопроводів для російських енергоносіїв.

Конкретно, санкціям будуть піддані інвестиції в розробку російських нафтогазових резервів, 20 мільйонів перевищують Доларів, а також американські та інші компанії, що сприяють приватизації державних активів в Росії. Передбачається створення при Департаменті казначейства США спеціального відділу, який буде відслідковувати незаконні фінансові потоки, що йдуть від РФ. Крім того, цей відділ буде фінансувати програми з протидії російським державним ЗМІ. Держдепартаменту США і іншим агентствам виділяється 100 мільйонів доларів для боротьби з російською пропагандою, включаючи програми по спростуванню дезінформації і фейковий новин, пишуть видання Wall Street Journal та Політико.

Нові санкції США торкнуться і тих, хто пов’язаний з російським оборонним сектором і розвідкою. Банкам буде набагато складніше вести бізнес з Міноборони РФ і російськими спецслужбами. Штрафні заходи поширяться і на фінансові інститути в США та інших країнах, що сприяють продажу держборгу РФ. Пропоновані заходи можуть вплинути і на міжнародні компанії, які співпрацюють з Росією.

“Це  лише  початок”

Ештон Картер назвав новий пакет санкцій США щодо Росії “не кінцем, а початком” заходів у відповідь. 9 січня Вашингтон розширив “список Магнітського”  внісши до нього главу Слідчого комітету Росії Олександра Бастрикіна, фігурантів справи Литвиненка Лугового і Андрія Ковтуна, голови ради директорів і номінального власника “Універсального банку заощаджень” Плаксина Геннадія.

Тіллерсон закликав вдарити по Росії

Росія як справжній злодій і злочинець, проникає в чужі держави щоб посіяти паніку, невпевненості, замість того щоб навести порядок у своїй власній країні. Нові санкції завдадуть страшного удару по Росії, аж до розвалу країни – вважають авторитетні експерти зі світовим ім’ям.

Не варто також забувати і про те, що кандидат на пост держсекретаря США Рекс Тіллерсон чітко заявив: Крим це Україна і крапка!

12.01.2017

101732

Поділитися