NEWS PRESS: Ердоган закликає всіх мусульман готуватися вбивати жидів…

Президент державного утворення,  що до сих пір називає себе Туреччиною, настільки перейнявся невгамовним бажанням возвеличитися до Великого Вождя Всіх Мусульман, що абсолютно втратив нюх. Два дні тому, в своїй полум’яній промові в присутності сотень людей, Ердоган заявив наступне: «Ті, хто думає, що вони господарі Єрусалиму прекрасно знають, що завтра вони не зможуть сховатися і за деревами».

Це не зовсім звичайна цитата. Їм турецька недофюрер підкреслює поширений вислів пророцтва з Махді (ісламська традиція, яку приписують Мухаммаду, не буде помилкою визначити, як усний ісламський Закон), що означає, що мусульмани не зможуть повстати з мертвих до тих пір, доки не знищать всіх іудеїв до єдиного. Суть пророцтва в тому, що юдеї будуть ховатися за деревами і камінням. Камені ж і дерева будуть говорити: «Ось, мусульманин правовірний, за деревом (або каменем) іудей (ховається). Убий його!”

Що це взагалі, якщо не державний антисемітизм країни з якої у нас повноцінні дипломатичні відносини ?!

Вживання цього вислову-пророцтва, до чого б і в зв’язку з чим би його не вживали означає тільки одне – пряма загроза і заклик мусульман до того, щоб коли настане термін і годину – починати знищувати всіх іудеїв до останнього.

Все можна зрозуміти, крім одного: чому відразу після того, як було вимовлений даний вислів, турецьке посольство в Тель-Авіві, а також консульство в Східному Єрусалимі, до сих пір відкрито, а дипломатична місія недосултана Ердогана до сих пір не отримала повідомлення покинути територію держави Ізраїль до останньої людини до тих пір, поки ми не отримаємо офіційних роз’яснень з публічними вибаченнями безпосередньо з вуст того, хто це сказав. Більш того, турецький посол навіть не був викликаний в ізраїльський МЗС «на килим» і ніяка нота йому вручено не було.

Народ не обдарований самоповагою, що дозволяє державному лідеру якої б то не було країни себе принижувати настільки неприкрито і з використанням релігійних догматів – не гідний самовизначення. Тому, якщо Ізраїль не одумається і швидко – проект «національного вогнища» можна вважати закритим за безглуздістю.

Так що розходимося, панове. Немає сенсу героїчно захищати ціною власних гордості і крові групу імпортерів товарів турецьких виробників. Якщо раптом що не так – вони серед перших втечуть з Країни, залишивши нас вмирати в ім’я великого нічого а-ля Єврейського Агенства (Сохнут).

16.12.2017.

http://newspress.co.il/2017/12/14/erdogan-poshyol-vraznos-i-prizyvaet-vseh-musulman-gotovitsya-ubivat-evreev/

Паршой Гелибтер-Гелейгер

 

KMO_085445_02155_1_t218_223157

 

Поділитися