НАПЕРЕДОДНІ ВІЗІТУ ДО США ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ПЕРЕД РФ ПОСТАНУТЬ ВЕЛИКІ ПРОБЛЕМИ

На  наступному  тижні в США повинні проголосувати закон, зокрема заборонить юридичним і фізичним особам вкладати гроші в російські ОФЗ, а саме великі процентні ставки на них хоч якось тримали на плаву курс рубля, тому що іноземні валютні спекулянти охоче вливали туди гроші, щоб заробити на відсотках. Тепер цю лавочку прикриють і приплив валюти до  РФ значно знизиться і поступово пересохне. У цьому сумнівів немає ні в кого, а тут ще ФРС  вирішила знову підняти ключову ставку, а це ще більше знизить привабливість інвестицій в рублі і рублеві облігації.

В РФ – ступор, ще ніяк не відреагували на ці новини, а ось президент сусідньої Білорусі, як справжній друг Росії, відреагував миттєво – Республіка Білорусь вирішила виключити російський рубль зі своїх золотовалютних резервів. «Давайте краще намиста», – прокоментували в ЦБ республіки.

http://replyua.net/blog/pyatigorec-denis/66989-na-etoy-nedele-v-moskvu-pridut-nepriyatnye-novosti-s-vashingtona-v-ih-preddverii-ot-rf-otvorachivaetsya-dazhe-belarus.html

16.06.2017

завантаження

 

Поділитися