• Home »
  • Внутрішня політика »
  • Найбільша в Україні антикорупційна спецоперація – це операція з «відмазки» відстороненого Насірова та… (Порошенко, – ред.)

Найбільша в Україні антикорупційна спецоперація – це операція з «відмазки» відстороненого Насірова та… (Порошенко, – ред.)

Про це заявив  Віталій Шабунін.

«В нормальній країні Луценко і Матіос після цих слів (про роль Насирова, – ред.) Відразу пішли б у відставку. Вони будуть намагатися «відмазувати» Насирова від кримінального покарання. Також як і Луценко «відмазує» зараз екс-прокурора АТО Кулика (пішов на підвищення в ГПУ, – ред.) ».

« Думаю, вони будуть пробувати робити так, щоб злити кримінальне провадження. Ця початок кампанії з відбілювання Насирова, щоб розвал справи судом був не таким важким для суспільства. Я не думаю, що у них вийде. Чи не вийде, тому що суспільство адекватне і доказова база сильна. Я не уявляю, як в суді можна справу розвалити », – заявив він.

Зрозуміло, що  всіх затриманих відпустять під залог… а там хто втече, кого – відпустять … http://una-unso.com/politika/na-shho-same-nemaye-politychnoyi-voli-u-grojsmaniv.html Скоро влада поміняється…

 «Такі речі, як правило підготовка до того, що буде робитися далі. І ось мене лякає те, що буде далі. Я не думаю про адекватне майбутнє, вони будуть робити все, щоб «відмазати» Насирова », – сказав він.

25.05.2017

https://antikor.com.ua/articles/170513-shabunin_o_spetsoperatsii_lutsenko_i_matios_otmazyvajut_nasirova_menja_pugaet_to_chto_budet_daljshe

317096-ne-soromlyusya-cogo-skazati-matios-poxvaliv-nasirova-za-dopomogu-v-masshtabnij-operacii-proti-podatkivciv

Поділитися