На Західному фронті: Закарпатті українцям таємно роздають угорські паспорти…

У консульстві Угорщини в Береговому Закарпатської області громадянам України видають угорські паспорти.

Про це повідомляє “Укрінформ” із посиланням на відео, отримане з власних джерел.

За даними агентства, процедура супроводжується келихом шампанського на честь отримання другого громадянства та інструкціями – не повідомляти про отримання документів українській владі.

Під час отримання нового документу українці вголос присягають на вірність Угорщині.

“Присягаю, що вважаю Угорщину своєю батьківщиною. Буду вірним громадянином, захищатиму і служитиму Угорщині. Хай допоможе мені Бог”, – тричі повторюють громадяни текст клятви на тлі угорського прапора.

Після гімну власники нових угорських паспортів отримують інструкції від угорських дипломатів. “Приховуйте від державних структур України факт отримання угорського громадянства”, – закликає угорський дипломат.

У консульстві Угорщини в Береговому поки ніяк не прокоментували запит журналістів щодо цього випадку.

Водночас, як повідомляє “Укрінформ”, у посольстві Угорщини в Києві заявили, що переслали аналогічний запит до свого міністерства. “Якщо там побажають, то, можливо, вам дадуть відповідь”, – відповіла співбесідниця російською мовою і при цьому наголосила, що українською не володіє.

До того ж, як повідомляє Mukachevo.net, у середу, 19 вересня, депутат Берегівської райради Кароль Беркі склав мандат через те, що кілька днів тому при перетині українського кордону в нього виявили паспорт громадянина Угорщини.

20.09.2018

https://www.pravda.com.ua/news/2018/09/19/7192564/

Вчора з робочим  депутатським візитом відвідав славне українське місто Берегово. В цьому місті я з третьої спроби купи каву. Мене на українській мові ніхто не розумів. На Берегівської районній раді висить прапор іноземної держави. 80 відсотків населення не розуміє українську мову. І хтось мені ще буде доказувати що мадярів утискають в правах?

Хтось буде казати що це нацменшини? Ні друзі!  Це ми Українці,  під керівництвом  гройсманів, порошенків стаємо в своїй державі нацменшиною.

Слава Україні!  Героям слава!

https://informer.net.ua/vidvidav-beregovo-mene-na-ukrayinskij-movi-nihto-ne-rozumiv-na-rajradi-visit-prapor-inozemnoyi-derzhavi/

depositphotos_113003270-stock-photo-hungary-flag-with-ukraine-flag

 

Поділитися