НА КОРИСТЬ КОГО ЛУЦЕНКО ПОСАДИТЬ ПОРОШЕНКО?

Заступник генерального директора корпорації «Рошен» Сергій Зайцев є беніфіціари офшорної компанії Intraco Management Ltd, зареєстрованої на Британських Віргінських островах. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив журналіст Дмитро Гнап, посилаючись на дані «Панамського архіву», передає ТСН.

          За його словами,  Зайцев також є співвласником ТОВ «Центрально-європейська КОНДИТЕРСЬКА ФАБРИКА». Дмитро Гнап також додав, що в документі вказується адреса реєстрації Зайцева: Київ, вул. Електриків 29-а.  

«Саме за цією адресою на Рибальському острові в Києві зареєстровано ціле гніздо фірм старих друзів: Порошенко, Кононенко, Зайцева, Свинарчука (О)»., – пише журналіст

За цією адресою знаходиться штаб-квартира заводу «Ленінська кузня», акціонером якої є Президент України Петро Порошенко, а компанія «Рошен» зареєстрована за адресою: м.Київ, вул. Електриків, 26/9.

За даними журналіста всі ці офшори на пряму торгують з Газпромом, що безсумнівно говорить про те, що Порошенко і Путін у справі.

З огляду на те, що Луценко зрадив усіх кому служив: Мороза, Ющенка, Юлю, Януковича залишається лише гадати,  на чию користь і кому Юра  здасть  Порошенко…

Путіну?

http://uaexpert.blogspot.com/2016/05/blog-post_430.html

13/05/2016

f41ec56-37   128779-i_030

Поділитися