МИРНИЙ ПЛАН ПУТІНА-ПОРОШЕНКА ЯК ОСНОВА ТЯГЛОСТІ ВЛАДИ РАДЯНСЬКОЇ НОМЕНКЛАТУРИ БЕЗПЕКИ

Затверджений у Мінську, разом із секретними домовленостями про які говорив Керрі, http://una-unso.com/novyny/kerri-zdav-krendelya-havisho-vin-ce-zrobyv.html, він офіційно називається: “Мирний план Президента України Петра Порошенка та мирні ініціативи Президента РФ Володимира Путіна”. Такі домовленості з самого початку існували між Путіним і Порошенком. «Закон про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей» був ухвалений Верховною Радою під тиском Президента 16 вересня 2014 року. І це ще до того, як європейці почали говорити про вибори та амністію на цих територіях.

САМЕ Порошенко намагався змусити західних партнерів підтримати ці ідеї в аспекті «Мінських домовленостей».

І лише зараз, буцімто під тиском європейців, Україна змушена виконувати цей Закон як частину плану заходу.  Це як сьогодні Гройсман бреше українцям, що МВФ вимагає  підвищити ціну на газ для населення… В той час як МВФ вимагає гармонізації, упорядкування роботи (див. Меморандум) Нафтогазу України, що у перекладі означає – вимагають припинення корупції .

Точна так же нам бреше і Президент.  Бо якби законопроект про особливий статус подав до Верховної Ради від Порошенко, це б викликало сильний спротив і в суспільстві, і у Верховній Раді. А так, нам це подають нібито як тиск європейської спільноти. І це один з аргументів для того, аби через Верховну Раду протягнути ці конституційні зміни від Путіна, через Порошенка і тепер вже через європейців.

І.  У  ПУТІНА-ПОРОШЕНКО  СТАВКА  НА ДРУГИЙ  СТРОК

Повернення в Україну пропутінської частини Донбасу у ході «Мінського процесу» це вигідний варіант для Порошенко, бо Опоблок не зможе створити парламентську більшість через відсутність депутатів від Криму. На парламентських виборах у проросійських сил немає ніяких перспектив, адже Путін не збирається повертати Крим за будь-якої нагоди, – а це два мільйони громадян. Таким чином можливість реваншу «Опозиційного блоку» , яким нас залякує влада, абсолютно нереалістична, а сама ця тема використовується в якості страшилки.

Однак у другому турі президентської кампанії, завдяки поверненню до виборів проросійських виборців Донеччини і Луганщини, голосів за екс-«регіоналів» набереться достатньо. Тому Президент Порошенко уже робить все необхідне для свого переобрання на другий термін. Тут він використовує допомогу Путіна, аби надати право голосу кільком мільйонам виборців окупованих Луганщини та Донеччини і вивести у другий тур президентських перегонів кандидата від Опоблоку. Це одна з технологічних моделей, яка уже використовувалася раніше: Симоненко – Кучма у 1999 році і Зюганов – Єльцин в Росії у 1996. Тож повернення у такий спосіб такого Донбасу до складу України – це оптимальний варіант для Порошенка, саме тому він погодився на такий план Путіна.  http://una-unso.com/korysno-znaty/minski-domovlennosti-ce-ugoda-pro-rozchlennuvannya-ukrainy-rosieyu-nimechynnoyu-ta-francieyu.html, http://una-unso.com/novyny/minski-domovlennosti-ce-ugoda-pro-rozchlenuvannya-ukrainy-rosieyu-nimechynoyu-ta-francieyu-2.html , http://una-unso.com/politika/minski-domovlenosti-ce-ugoda-pro-rozchlenuvannya-ukrainy-rosieyu-nimechynoyu-ta-francieyu-4.html , http://una-unso.com/novyny/minski-ugody-ce-znushannya-nad-ukrainoyu.html , http://una-unso.com/novyny/u-merezhu-potrapyly-skandalni-punkty-minskyh-ugod.html , http://una-unso.com/korysno-znaty/minski-ugody-ce-znushannya-nad-ukrainoyu-chastyna-2.html , http://una-unso.com/politika/dlya-ukrainy-vykonannya-minskyh-domovlennostey-ce-kapitulayciya-i-vyznannya-viyskovoy-porazky.html .

Інтерес Путіна – постійно ослаблена Україна під головуванням Порошенка в стані постійних корупційних дій і без реформування економіки. Кремлю потрібно, аби Луганщина і Донеччина повернулися до складу України в нинішньому стані – неочищеними від сепаратистів, з амністією для бойовиків, з їх легітимізацією через органи самоврядування, з окремими військовими формуваннями під назвою «народна міліція». Саме це і передбачено в Законі Порошенка від 16 вересня 2014 року. Якщо це станеться, Україна гарантовано почне віддалятися від Європи. І в цьому плані вона повністю буде перебувати у фарватері Росії. Тобто, фактично сьогодні план Путіна повністю реалізовується самою Україною.

 

ІІ.  НАСЛІДКИ  ЯКІ  НІЧОГО  НЕ  ЗМІНИЛИ

Очевидно, що від ЄвроМайдану є як позитивні, так і негативні наслідки.

Позитивні – це війна з Росією та дистанціювання від неї, розбудова української армії, зростання в українців самоповаги, «бандеризація» України, відчуття нами власних можливостей.

Негативні у тому, що ЄвроМайдан розчистив шлях для іншої групи пройдисвітів – «новожидів», яка використовує державні посади з метою збагачення тепер вже на крові загиблих, фактично дискредитуючи сам ЄвроМайдан, і начхавши на смерті героїчно загиблих людей. Сьогодні впевнено можна сказати, що революція гідності призвела до збільшення в країні кількості магазинів «Рошен».

Постає питання  здатності українців відстоювати свої досягнення та перемоги.

На цей момент досягнення Майдану жодним чином не втілилося в зміни інструментальні. Усі питання, що порушувались на Майдані, впродовж двох років залишаються «підвішеними» – починаючи від покарання винуватих, і закінчуючи євроінтеграцією, правової державою, боротьбою з корупцією, посиленням україномовної культури. Тобто, усі ці питання, про які говорилося на Майдані, за два роки виявилися нереалізованими. Відповідно, якщо така «революція» не досягає поставлених завдань, а лише міняє одного сатрапа і узурпатора на іншого, чи має вона право взагалі називатися революцією?

По суті природа влади в Україні збережена. Вона така ж сама як і в Росії. Звідси й близькість та «братерство» цих державних утвореньhttp://una-unso.com/novyny/avtorom-taemnoi-popravky-do-byudzhetu-2016-sho-stavyt-hrest-na-bezvizovomu-rezhymi-does.html

 

ІІІ.  ГОЛОВНА  ПРОБЛЕМА  УКРАЇНИ

В Україні відсутня власне українська альтернатива, будь-яка:  – ліва, центристська, права,  націоналістична, яка могла би вже зараз, вимагаючи дострокових президентських виборів, реально претендувати на зміну цього абсолютно корумпованого, бандитського «новожидівського»  курсу в державній системі. http://una-unso.com/politika/ukrayina-prezydent-rozumovyj-invalid-prem-yer-zhyd-bez-osvity-golova-vr-avtohton-z-dovidkoyu-majbutnij-generalnyj-prokuror-izrayilskyj-gromadyanyn-alkogolik.html, http://una-unso.com/politika/omelchenko-tymoshenko-bula-zaverbovana-fsb-u-lypni-1995-roku-1.html, http://una-unso.com/politika/u-mezhygiri-znaydeni-dokumenty-pro-rozpodil-posad-mizh-yanukovychem-i-tymoshenko-do-2029-roku.html, http://una-unso.com/korysno-znaty/tymoshenko-zhoden-tank-ne-povynen-vyihaty-z-kazarmy-zhoden-soldat-ne-povynen-pidnyaty-zbroyu.html, http://una-unso.com/novyny/zvernennya-una-unso-do-ukrainskogo-narodu-ta-ukrainskih-nacionalistiv-vid-29-08-2015.html , http://una-unso.com/novyny/zayava-una-unso-vid-26-08-2015.html.

Ситуація повторюється http://una-unso.com/korysno-znaty/dvadcyat-rokiv-evreyskoi-derzhavnosti-v-ukraini-1918-1938.html.  Включно  із загрозою повторення Голодомору http://una-unso.com/novyny/yak.html , http://una-unso.com/novyny/poroshenko-hotiv-organizuvaty-golodomor-v-ukraini-ale-poky-peredumav.html, http://una-unso.com/novyny/poroshenko-hotiv-organizuvaty-golodomor-v-ukraini-abo-chomu-roshen-rotshyld-prodae.html, http://una-unso.com/korysno-znaty/tsogo-razu-golodomor-vony-organizuyut-inakshe-meta-reformy-zhkg-pozbavyty-ukrayintsiv-zhytla.html .

І влада «новожидів» та бандитів, використовуючи фінанси, монополізацію медіа простору та спецслужби, робить усе, аби така власне українська  альтернатива не виникла.

У цьому і полягає  головна проблема України.

22.04.2016

53f497a8aa51c_image1

 

Поділитися