Міноборони пропонує заміни м’ясо на кефір у пайках бійців АТО… щоб у тих не було запору …

Позаяк  громадяни через високі  ціни  на молочну продукцію в  Україні масово перестали її купувати, Міністерство оборони пропонує реалізувати їх в армії замість мяса та внести зміни до норм затвердження харчування військовослужбовців Збройних сил України та інших військових формувань.

Відповідний проект постанови Кабміну міністерство внесло на розгляд урядового комітету 30 листопада.

В проекті постанови Міноборони пропонує дозволити  йому,Міністерству внутрішніх справ та СБУ проводити заміну одних продуктів іншими на межі вартості норм харчування та харчової цінності продуктів.

Дія постанови планує розповсюджувати на військових, які беруть участь у міжнародних навчаннях,  а також у пунктах постійної дислокації, в навчальних центрах, на полигонах та на території проведення антитерористичної операції.

Експерти вказали, що в розділі №1 урядової постанови №426 від 29 березня 2002 року, яку Міністерство охорони прагне розповсюдити на ЗСУ, “спеціальна заміна” призначена для кораблів суден і кораблів, що несуть службу за межами України, а також для кораблів підводних човнів. Ці норми розроблені з урахуванням специфіки військово-морського флоту.

Урядові експерти вказали, що згадана спеціальна заміна передбачає заміну м’яса першої категорії (яловичина, свинина, баранина, телятина) на «молоко сухе,  швидке та молочний продукти» у співвідношенні 1: 0,7. Експерти вказують, що застосування такої заміни може підірвати моральний дух в армії її боєздатність та створити соціальну напругу серед особового складу, особливо в зоні проведення АТО, і вплинути на калорійність харчування.

Експерти порадили для покращення харчування учасників навчань із іноземців розробити окрему спеціальну заміну для цієї категорії військовослужбовців. При узгодженні позицій жодне міністерство не висувало зауважень до ініціативи Міноборони.  Всі розуміють , що молочні продукти по таких цінах та такої якості треба  кудись дівати…

10.12.2017

http://nashigroshi.org/2017/12/04/minoborony-prydumalo-shemu-zaminy-myasa-na-kefir-v-pajkah-bijtsiv-ato/

a81ab1b368d9df129755e3b9228d3809

 

Поділитися