МЕРКЕЛЬ ВИБАЧАЄТЬСЯ ПЕРЕД НІМЦЯМИ. МІГРАНТІВ ПОЧНУТЬ ПОВЕРТАТИ ДОДОМУ…

У політиці Європи намітився розворот на 180 градусів. Схоже, що мігранти набридли не лише жителям європейських країн, але і політикам. Вони зрозуміли, що ігри в толерантність ні до чого доброго не привели.

Біженці, які живуть на європейські  гранти, відчувають себе привілійовано  по відношенню до німців. Вони не працюють, тримають людей у страху, торгують наркотиками, займаються грабежами і гвалтують жінок. Мігранти встановлюють в Європі свої порядки і нахабно пропагують прилучення до ісламу.

Ангела Меркель зрозуміла, що в цьому є і її вина, тому вирішила публічно покаятися. Вона заявила, що погарячкувала, дозволивши біженцям приїжджати до Німеччини. Треба було заборонити їм перетинати німецький кордон або хоча б обмежити число біженців, яким дозволялось це зробити. Політики грали в толерантність і милосердя, а в цей час мігранти заполоняли країну і починали паразитувати на грантах.

Ангела Меркель зізналася, що розгублена і не знає, що тепер робити. Зрозуміло, що від мігрантів треба позбавлятися. Але політики прийняли  такі закони, що їх тепер не так-то просто видворити з країни і позбавити допомоги.

Європа стогне від великої кількості біженців. Вони набридли навіть політикам, які раніше готові були їх приймати скільки завгодно. Меркель зрозуміла свої помилки, тепер залишається їх виправити

http://rus.live/2018/11/7730/?fbclid=IwAR2SzfdzE8m1J20CRv8j9Ede5CXmzRaMvWnVuodjx3JzQgRcF-WN6CESiJg

19.11.2018.

IMG17430794

Поділитися