ЛЯХИ АБАРЗЄЛІ :))

Так, як сьогодні з нами говорять поляки, так з нами не говорили навіть з Москви. Таке враження, ніби план розподілу України пишуть не в Росії, а в Польщі.

Дуда коментує внутрішню політику і вказує що нам робити і кого призначати. В польському суспільстві штучно культивується ненависть до українців. Офіційна влада якщо не заохочує, то закриває очі на прояви українофобії. Одні висловлюють претензії у Львові, інші – на Закарпатті, а наше МЗС застряло в позі страуса. Ще трохи і почуємо, що «Україна окупувала Чернівці» і що «Україна – штучний проект».

Таке враження, ніби наші західні сусіди тільки чекали, поки ми станемо слабкими, щоб по нас вдарити. Але хочу сказати, що може ми і слабкі і десь в чомусь не заможні, але повірте, що українські землі обійдуться дуже дорогою ціною будь-кому, хто захоче їх завоювати. Українці хоч і бідні, але завжди були одними з найкращих воїнів у Європі. Вони з голими руками розпочали війну з однією з найпотужніших армій світу і після цього їм уже ніхто не страшний. Тому, шановні поляки, якщо ви нам друзі, то ведіть себе по-дружньому. Бо повірте, мати таких ворогів, як українці, поганий для вас варіант.

Віктор Балога

08.11.2017.

volun_zn_ua

Поділитися