Кремль організував зустріч Тимошенко і Пучдемона…

Зустріч Тимошенко, кандидата в президенти України, і Пучдемона, лідера каталонських сепаратистів у вигнанні, може мати куди більш серйозні наслідки, ніж здається на перший погляд. Ні, не тому, що Пучдемон і взагалі каталонський сепаратизм активно підтримувався Росією, зокрема російською пропагандою і можливо там є російські гроші і інтереси, на тлі яких пройшла зустріч. Ні, це все-таки не основна причина. Як передає replyua.net, і Mason Lemberg.

Є дві набагато вагоміше причини. Перша, український політик, один з ключових кандидатів у президенти влазить у внутрішні справи країни, яка є учасником ЄС і НАТО. Влазить в питанні, який нас взагалі не стосується, абсолютно, і ми не маємо в цьому питанні свої інтереси. І навіть навпаки, є протилежні каталонським сепаратистам інтереси. Якщо цей політик стає президентом України, то «до побачення євроінтеграція». Швидше за все, саме таку мету переслідують кремлівські ляльководи, що звели цих двох ляльок.

Друга причина для хвилювання – це те, що Пучдемон зараз під слідством за дії, які загрожують цілісності Іспанії, він ніхто і ні один політик серйозного рівня його не визнає, хоча він, як і Янукович вважає себе «живим і легітимним». Отже, зустріч Тимошенко з ним є визнанням його повноважень, тому є визнанням того незаконного референдуму, який був проведений в Каталонії. За словами блогера, можна згадати, як ми з вами реагуємо, коли до Криму або в Донбас приїжджає якась «іноземна делегація». Тому тут вже пряма проекція на нашу проблематику, так як фактично вчора Тимошенко визнала законними незаконні референдуми і їх псевдолідерів. І це  це друга причина чому кремлівські ляльководи звели сьогодні цих двох ляльок

. Mason Lemberg.

29.10.2018.

original (1)

 

Поділитися