• Home »
  • Внутрішня політика »
  • КОЛОМОЙСЬКИЙ НЕ ЗАХОТІВ, ПЕЦЯ ДОЗВОЛИВ – МИ ЗНОВУ ПЛАТИМО РАБИНОВИЧАМ! ТЕПЕР МИ БУДЕМО ЗА НИХ ГОЛОСУВАТИ…

КОЛОМОЙСЬКИЙ НЕ ЗАХОТІВ, ПЕЦЯ ДОЗВОЛИВ – МИ ЗНОВУ ПЛАТИМО РАБИНОВИЧАМ! ТЕПЕР МИ БУДЕМО ЗА НИХ ГОЛОСУВАТИ…

Порошенко і Коломойський “КИНУЛИ”

УКРАЇНЦІВ НА 5,7 МІЛЬЯРДА ДОЛАРІВ!

 Євген  Жовтяк

Державний “Приватбанк” врегулював суперечку з сім’єю Суркісів щодо відшкодування капіталізованих внесків.

Про це повідомило агентству “Інтерфакс-Україна” джерело в банку.

“Понад 1 млрд грн вже відшкодовано”, – сказав співрозмовник агентства.

Крім цього, джерело повідомило про стан касації в рамках судової тяганини з Акцент-банком.

“Ми поки не отримали рішення суду, але готові його виконати і здійснити відшкодування”, – сказав співрозмовник.

Як уточнила прес-служба Приватбанку, банк виконує всі рішення українських судів, які вступили в силу.

При цьому судові рішення на користь Суркісів оскаржені Приватбанком у Верховному Суді, банк не виплачував кошти в рамках виконавчого провадження.

Щодо рішення Верховного Суду на касацію Приватбанку і Національного банку, фінустанова до теперішнього часу не отримала відповідного документа.

У той же час в прес-службі відзначили, що наразі Приватбанк показує хороші фінансові результати, має ліквідність і, відповідно, можливість виконувати рішення судів без звернення за додатковим капіталом до свого власника – Міністерства фінансів.

Нагадаємо, Кабінет міністрів 18 грудня 2016 року прийняв рішення про націоналізацію Приватбанку і купівлю Міністерством фінансів 100% його акцій за 1 грн.

На етапі тимчасової адміністрації в банку була проведена процедура конвертації коштів інсайдерів банку в капітал (bail-in).

27 грудня 2016 року Окружний адмінсуд Києва відкрив провадження за позовом А-банку до НБУ, Фонду гарантування й тимчасового адміністратора Приватбанку.

Голова правління Приватбанку Олександр Шлапак заявив, що в позовах до банку йдеться про суми близько 1 млрд гривень зобов’язань перед сім’єю Суркісів і близько 360 млн гривень – перед колишніми акціонерами банку.

Рекомендуємо почитати: Динамо — НБУ 3:0. Що Нацбанк і Приватбанк програли Суркісам в суді

Відлуння націоналізації: Приватбанк може втратити ще 15 мільярдів

 25.09.2018

https://www.epravda.com.ua/news/2018/09/24/640879/

PS

  1. 1. Порошенко і Коломойський “КИНУЛИ” УКРАЇНЦІВ НА 5,7 МІЛЬЯРДА ДОЛАРІВ!

Для цього Порошенко приймає у державну власність “Приватбанк” Коломойського із УМИСНО створеними за згодою Порошенка за час їхньої суперечки боргами 5,7 мільярда доларів!

Ці кошти будуть погашені перед вкладниками тепер уже державного банку ПОДАТКАМИ УСІХ УКРАЇНЦІВ! ОВДП від імені держави, тобто нас з вами, випускає Мінфін. Коли надходить час повернення боргу власник ОВДП її пред’являє, а держава, тобто ми – платимо цілком реальні, а не віртуальні, як твердять порохоботи, гроші!
148 мільярдів – борги… На погашення 48 мільярдів із них не віртуальних, а цілком реальних ОВДП випустять уже найближчим часом – заява О.Данилюка!..

Для порівняння – на зарплату персоналу та ліки для усіх державних і комунальних медичних закладів України у 2017 році передбачено 3 мільярди доларів (близько 78 мільярдів гривень)!

Чи дійде колись антикорупційне розслідування до одного із численних офшорних “сліпих трастів” на рахунки якого осіла значна частина цієї суми, як плата за “полюбовне врегулювання питання”?..

19.12.2016

Народний депутат 2- 4 скликань, колишні Голова Київськкої  облдержадміністрації Євген  Жовтяк

http://una-unso.com/korysno-znaty/poroshenko-i-kolomojskyj-kynuly-ukrayintsiv-na-5-7-milyarda-dolariv.html

  1. ДУМКА ВІДОМОГО ЕКОНОМІСТА З ПРИВОДУ «НАЦІОНАЛІЗАЦІЇ» ПРИВАТУ

Націоналізація “Приватбанку” не матиме жодного впливу ні на інфляцію, ні на курс гривні, – Гонтарева.

«Такий висновок може зробити АБСОЛЮТНО ТУПА, КРИМІНАЛЬНА, БРЕХЛИВА і ЗЛОДІЙСЬКА СКОТИНА! Зараз негайно, терміново треба влити в ПРИВАТ 40-45 млрд.гривень а в наступному році – ще СТО мільярдів?

А де їх взяти якщо не від емісії , АБО від повного обрізання бюджету на оборону, на зарплати бюджетників і на соціальний захист населення, обрізання місцевих бюджетів?

А звідки ж тоді взяти кошти на підвищення мінімальної зарплати?

Кажуть, що випустять облігації державного займу, А який ідіот їх купить знаючи, що державою керує мафіозна БАНДА?

ЛИШЕ ЄМІСІЯ! І що, ці емісійні вливання не вплинуть ні на інфляцію ні на курс валюти?

СВОЛОТА! Негайно посадити і власників банку, членів Правління, членів Наглядової ради ПРИВАТу і керівництво НБУ, якщо вони власним майном не відшкодують державі згаданої суми збитків!»

19.12.2016

Пише у ФБ  український політик, державний та громадський діяч, науковець. Народний депутат України І-ІІ скликань. Кавалер ордену «За заслуги» ІІ-ІІІ ступенів. Академік Академії економічних наук Українипрофесор.                                                                                           Володимир Пилипчук

http://unaunso.com/politika/dumkavidomogoekonomistazpryvodunatsionalizatsiyipryvatu.html

57_main

Поділитися