КІНЕЦЬ ЄВРОПИ

Гуннар Хайнзон – 72 роки. Німецький соціолог, економіст, демограф, публіцист. Професор Університету Бремена. Створив і багато років очолював Інститут Рафаеля Лемкіна, який досліджує проблеми ґеноциду. Автор 700 наукових статей, книг. У сфері наукових інтересів – історія злетів і заходів світових цивілізацій, починаючи з Стародавнього Світу.  Він стверджує, що 950 мільйонів африканців і арабів поховають Європу до середини століття.

 ДЕМОГРАФІЯ ВІЙНИ

 Його стаття “Як багато африканців кинеться в Європу?» була опублікована тоді,  коли тема біженців ще мало з’являлася в ЗМІ. Тому її і не «помітили».

Не один десяток років він займається темою – «демографія війни».  Гуннар Хайнзон викладає не тільки в цивільному Університеті Бремена, а й у Федеральній Академії політики безпеки в Берліні, Оборонному Коледжі НАТО в Римі.  Хайнзон не просто передбачив, але за допомогою численних статистичних даних, фактів, історичних посилань обгрунтував і нинішнє вторгнення біженців з Африки та Близького Сходу в Європу, яке мало чим відрізняється від військового та хвилю ісламістського терору останніх років. Хоча тоді в близькосхідному регіоні було тихо, а ІГІЛ і зовсім ще не народилася. Сенсаційна книга називалася «Сини і світове панування: роль терору в підйомі і падінні націй».

 Німецький філософ Петер Слотердайк написав у передмові: “Подібно до того, як «Капітал» був біблією марксизму, книга Хайнзона є фундаментальною працею в новій области, яку можна з повним правом назвати демографічним реалізмом”. Втім, застереження професора-реаліста тоді не почули. Не чують Хайнзона і зараз. Віщих Кассандр не любили в усі віки.

МОЛОДІЖНИЙ МІХУР

 12 років тому, на самому початку століття, Хайнзон попереджав: одна з головних загроз для Заходу вже в першій чверті 21 століття – так званий «молодіжний міхур» на Близькому Сході і в Африці на південь від Сахари (коли більше 20 відсотків населення – молодь від 15 до 24 років). На противагу «міхур працездатного віку» в Східній Азії і Латинській Америці, «старечому міхуру» в Японії і Європі. Як бачимо, саме з цього арабо-африканського «міхура» і хлинув в останні місяці в Європу потік міґрантів. Всі нині відзначають велику кількість молодих людей серед біженців, що нехарактерно для біженців від війни. Так що професор мав рацію.

 Повністю «молодіжний міхур» набрякне в Африці і на Близькому Сході до 2025 року, писав Хайнзон. Глобальна загроза, яку він буде створювати протягом декількох наступних десятиліть, може зробити XXI століття ще кривавішим, ніж століття XX.

 «Надлишок молодих людей майже завжди веде до кровопролиття і до створення або руйнування імперій». Професор навіть застосовує термін «злоякісний демографічний пріоритет молоди». Тенденція насильства наростає в тих суспільствах, де молодь 15 – 29 років становить більше 30% від загального населення, пише він. При цьому несуттєво, в ім’я чого чиниться насильство: реліґія, націоналізм, марксизм … Головне, надлишок молоді. Та сама порохова бочка, до якої досить піднести сірник … І його регулярно підносять.

 Зараз планета зіткнулася раптом з хвилею ісламістського терору. Звідки взялися ці войовничі фанатики великої мирної реліґії Ісламу, дивуються політологи і громадськість.

Втім, ніщо не нове під місяцем. У нинішніх ісламістів, виявляється, були попередники – християни, стверджує Хайнзон. Вихідці з великої мирної реліґії християнства. Як змогли маленькі європейські країни Португалії і Іспанії завойовувати великі терени Світу, оголошуючи їх своїми колоніями, задається питанням професор. Є помилкова думка, ніби це сталося через тодішнє перенаселення в Європі.  У 1350 р. в Іспанії жило 9 мільйонів чоловік. У 1493-му, коли почалися великі колоніальні завоювання, тільки 6 мільйонів. Менше на третину! Однак, в цей період в іспанських сім’ях різко підвищився коефіцієнт народжуваности: від 2 – 3 до 6-7 діточок.  Скринька відчиняється просто. 1484 року папа оголосив особливим указом, що обмеження народжуваности буде каратися смертю. На вогнищах стали масово спалювати відьом, по-нинішньому, повитух, акушерок, що знали методи контрацепції, могли переривати вагітність. Указ був вимушений. Адже «чорна смерть» – чума викосила в 14-15 століттях до третини населення Європи. В результаті вжитих папою надзвичайних заходів середній вік, що становив в 1350 р. 28 – 30 років, знизився до 15 років в 1493 році. У сім’ях стало занадто багато хлопчиків, що не знали, до чого докласти свої сили. З’явився молодіжний міхур, що загрожував вибухом.

 СИНИ ЙДУТЬ У БІЙ

 Цю вибухонебезпечну масу сплавили подалі від європейських берегів. Конкістадори були дуже молоді. В Іспанії їх називали «secundones» – другі сини. Вони і ліквідували в Південній Америці велику Імперію інків. Приклад Португалії, Іспанії пізніше наслідували Англія, Голландія, які теж створили свої колонії в Південній і Північній Америці, Індії, Африці, мечем і хрестом поневолюючи тамтешніх язичників.

 До речі, в численних хрестових походах, організованих римськими папами проти мусульман, також було багато молоді. Молодь охоче сприймає ідеологію, яка вибачає і звільняє їх від будь-якої відповідальности: «З цих святих книг, будь то Коран, Біблія, «Mein Kampf», «Комуністичний маніфест» і т. д., береться те, що виправдовує вашу мету.

 Ви знаєте, що будете творити насильство, але хочете, щоб при цьому совість вас не мучила. Ви вбиваєте на благо ідеї, а тому ви – праведник.».

 І ЛЕНІН, ТАКИЙ МОЛОДИЙ …

 Цікаво поглянути з точки зору науки Хайнзона на недавню історію Московії. Московську імперію в 1917 році зруйнували жидо-більшовики – марксисти. Серед перших жидо-марксистів був син дійсного статського радника, студент Петербурзького університету Олександр Ульянов. Разом зі студентом Шевирьовим, сином багатого юдея, він створив «Терористичну фракцію» партії «Народна воля». Ульянов продав свою золоту гімназійну медаль. На ці гроші терористи придбали вибухівку, щоб підірвати імператора Олександра III. Зрозуміло, заради святих принципів свободи, рівности, братерства. Змову розкрили. П’ятьох терористів-революціонерів повісили. Старшому зі страчених було всього 26. Ульянову – 21. Шевирьову-23. Молодший брат Ульянова Володимир (майбутній вождь світового пролетаріату Ленін) долучився до революційних справ у 17 років.

Більшість радянських вождів прийшло до жидо-марксизму в юности. Тоді в Московії був демографічний бум. Прийшовши до влади, ці ідейні борці за народне щастя тут же організували в Московії масовий Червоний терор. Протягом Першої Світової, революції, Громадянської війни, червоного терору, колективізації, Гулагу, Великої Вітчизняної, Голодоморів жидо-більшовики погубили десятки і десятки мільйонів людей, переважно українців. Народжуваність впала…

І – ось перед заспокоєним після падіння Берлінської стіни Світом, вискакує ісламізм. Нові терористи, в більшости своїй молоді, юні … Вони творять свої чорні справи знову ж заради «святої справи». На цей раз – священної боротьби з «невірними». Як таке могло статися в освіченому, гуманістичному, демократичному, толерастичному 21 столітті, з ООН, іншими міжнародними спостережними організаціями, під крилом великої мирної реліґії ісламу?

 Відповідь проста. ЇЇ дав все той же професор Хайнзон ще до народження ІГІЛу. Протягом всього лише п’яти поколінь (1900 – 2000 рр.) Населення в семітсько-мусульманському світі виросло з 150 до 1200 мільйонів чоловік, тобто на 800%! Це демографічний вибух ХХ століття з гігантським пріоритетом молоди. Молоді мусульмани і придумали ісламізм за зразком жидо-більшовизму  вважає Хайнзон.

МЕЧЕТЬ ПАРИЗЬКОЇ БОГОМАТЕРИ

 А що ж Європа? За науковим визначенням Хайнзона, це зона «старечого міхура». Населення старіє. Християнство втрачає позиції рік від року. І, схоже, до середини століття стане реальністю фентезі Олени Чудінової «Мечеть Паризької Богоматери», написаних в 2005 році. Події в книзі відбуваються 2048 р Європа перетворилася в Єврабію. Тут встановлені закони шаріату, місячний календар. На місці папського Ватикану – звалище, знаменитий собор Паризької Богоматери став мечеттю Аль-Франконі.

 Хайнзон також вважає, що перспективи Старого Світу сумні. До середини століття Європу поховає хвиля біженців зі Сходу. Але професор оперує сухими цифрами. У 2012 році до Німеччини переселилося 1,1 млн. людей, в 2013 р -1,2 млн. Покинули країну за 2 роки 1,5 млн. У Німеччині нині проживає 82 мільйони. Якщо поширити ці пропорції на весь Євросоюз із загальним населенням в 507 млн, то в найближчі 35 років до Європи теоретично може перебратися 250 млн. міґрантів. Саме стільки «переварить» Старий Світ до середини століття. Але, судячи з опитувань інституту Ґеллапа, до 2050 року аж 950 мільйонів осіб з Африки і арабських держав захочуть влаштуватися в Європі.

 Вчетверо більше! Такого напливу вона не перенесе. Втім, хто буде питати стареньку Європу?! До середини століття населення Африки збільшиться вдвічі: з нинішніх 1,2 мільярда чоловік до 2,4 мільярда. Вже до 2040 г, за прогнозами демографів, половина населення Землі у віці до 25 років буде складатися з африканців. На батьківщині їм гарне життя не світить. Уявляєте, яка хвиля хлине в ситу нині Європу за кращим життям, допомогами з чорного континенту і Близького Сходу?!

 Старий Світ без єдиного пострілу здасться цій гігантської армії під зеленим прапором Пророка. Для доказу неминучої капітуляції Хайнзон використовує термін «демографічний збій». Цей збій настає, коли на кожних 100 чоловіків у віці 40 – 44 років в країні припадає менше 80 хлопчиків у віці від 0 до 4 років.

У Німеччині це співвідношення дорівнює 100/50, а в секторі Гази, населеному палестинцями (арабами) – 100/464! В Афганістані – на 100 чоловіків /403 хлопчики, в Іраку – 100/351, у Сомалі – 100/364 … Так що Німеччина, на думку професора, буде не здатна чинити опір «пріоритету молоді» з мусульманських країн. Але ж ця країна – локомотив Євросоюзу. Що вже говорити про інших членів ЄС! Хайнзон наводить й інші докази капітуляцію Європи перед мусульманами.

 Нині на 100 літніх людей (55-59 років) в Німеччині та Австрії припадає 70-80-пацифістів підлітків. А в найближчому майбутньому на кожну сотню ветеранів-аборигенів припадатиме вже 300-700 розлючених африканців без освіти, перспектив і ясних цілей в житті. У романі Чудінової діє осередок опору. «Християнські партизани», якими керує московитка Софія Сєвазміу-Ґрінберґ.

 Хайнзон – песиміст: «А хто ж залишиться, щоб боротися? Вся молодь на той час поїде». Куди? У важкодоступні для арабо-африканських міґрантів англосаксонські країни-фортеці, Австралію, Канаду Нову Зеландію. І цей процес уже пішов, пише Хайнзон. Німці, голландці, французи еміґрують зі своїх країн як ніколи. Тільки з Німеччини щорічно виїжджають 150 000 осіб, причому, більшість – в англо-саксонські країни. Щороку Канада, Австралія і Нова Зеландія з готовністю приймають 1,5 мільйона освічених імміґрантів і роблять все можливе, щоб полегшити їх в’їзд до своїх країн.

 Їдуть, як правило, найталановитіші, високопрофесійні фахівці.

 Професор Хайнзон їх не засуджує: «Не дивно, що молоді працьовиті люди у Франції і Німеччині вважають за краще еміґрувати. І не тільки тому, що на їх плечі лягає обов’язок «годувати» старіюче корінне населення власної країни. Тікають, хоча в самій Німеччині два мільйони доступних вакансій, які ніким заповнити. І в той же час на програмах соцдопомоги сидять 6 мільйонів утриманців. Тут 35% усіх новонароджених не є німцями, 90% тяжких злочинів вчиняється не німцями. У Франції на кожну жінку припадає двоє дітей, проте з кожних п’яти новонароджених дві дитини народжені арабськими або африканськими жінками.

 В Європі ВСЕ пішло по неправильному шляху десь на початку 1980-х, вважає Хайнзон. Між 1990 і 2002 роками до Німеччини в’їхали 13 мільйонів імміґрантів, з яких більшість некваліфіковані робітники. Те ж саме відбулося і у Франції. На думку професора, щоб призупинити бурхливий потік біженців, потрібно терміново зняти з державного бюджету тяжкий тягар загального благоденства міґрантів на допомогах. «Треба прийняти закон, згідно з яким діти, народжені після обумовленої дати, повинні бути на утриманні не у держави, а у своїх батьків. Це буде революція. Але такий революційний шлях в Європі навіть не обговорюється ». Тому і бродить сьогодні по Європі привид “Мечети Паризької Богоматери”. І зростає число молодих міґрантів з Африки та Близького Сходу. До середини століття вони перетворять фентезі про цю мечеть в реальність.

28.05.2016

1-heinsohn1

Поділитися