Кількість загиблих, що зробила Порошенка Президентом сягає 780 осіб

В організації волонтерів-медиків Майдану стверджують, що кількість загиблих під час протистоянь на Майдані досягає 780 осіб.

“Наскільки нам відомо, 780 людей загинули. В це число входить близько 300 осіб, які пропали з лікарень (БСП, інших медустанов), їх вивезли і спалили в крематоріях. За цими людьми звертаються, шукають, але не можуть знайти…У Будинку профспілок (на 4-8 поверхах) були близько 200 поранених, які не могли самостійно пересуватися, не могли бачити, з черепно-мозковими травмами – вони заживо згоріли. Звідти трупи вивозили в невідомому напрямку мікроавтобуси VW чорного кольору без номерів”, – заявила волонтер-медик Анастасія Поліщук на брифінгу в четвер у Києві.

За словами медика, ще близько 20 осіб в числі загиблих – співробітники міліції, “Беркуту” та інших спецпідрозділів.

“Решта людей – це “Небесна сотня”, яку всі знають і люди, яких знаходили за територією Майдану – в лісах, за містом – багато з них ідентифіковані міліцією не як “майданівці”, – повідомила вона.

Поліщук розповіла, що більша частина загиблих пройшло через руки волонтерів-медиків, і в озвучених цифрах вони не сумніваються. В організації волонтерів-медиків Майдану переконані, що влада навмисно приховує справжню кількість загиблих.

27/12/2015

http://24tv.ua/na_maydani_zaginulo_blizko_780_lyudey__volonterimediki_n431462

 im578x383

Поділитися