КАДРОВА ПОЛІТИКА ПРЕЗИДЕНТА: Володимир Цибулько…

54-річний «експерт», якого добре  пам’ятають у колишній прибалтійських республіках  по його тісній  співпраці з деякими тодішніми правоохоронними органами, сьогодні активно заливає про 144-реформи Порошенко…(?!)

А в 2011 році пан Цибулько був одним із десяти підписантів листа української інтелігенції на підтримку політики Президента України Віктора Януковича. «У протистоянні між громадянами і корупційною системою, яка ось уже двадцять років душить громадянське суспільство, Ви, пане Президенте [Янукович], твердо стоїте на стороні народу», – йдеться в листі, який підписав Цибулько.

Мало того, що Цибулько в гірших традиціях «совка» лізоблюднічал перед Януковичем. Так він ще і критикував свого нинішнього шефа: «У Петра Порошенка ахіллесовою п’ятою завжди було невміння правильно відтворювати у розмові українські дієприкметникові форми як теперішнього, так і минулого часів. В одній із попередніх програм Петро Олексійович нагадав нам про більш ніж дев’яносто відсотків українців, “проголосуваВШИХ” за незалежність на грудневому референдумі 1991 року, хоча йому варто було б засвоїти, що форм активних дієприкметників із суфіксами -ущ, -ящ, -ющ, -вш в українській мові немає. І замість того, щоб вдатися до описової форми і почати підрядне речення зі слів “що проголосували”, він необдумано скопіював, певно, більш підходящу для його способу мислення російську конструкцію».

Проте як і більшість «порохоботів» Цибулько швидко перефарбувався після зміни влади і став палким прихильником Петра Олексійовича. Однак хто зрадив один раз, зрадить двічі. Порошенко оточив себе людьми, які миттєво покинуть його в разі програшу і знайдуть собі нового господаря.

26.01.2019

Василь Короченко

265313

 

Поділитися