ІРИНА ФАРІОН ПРОТИ БАБІВ, ГЕЇВ ТА МОСКВОФІЛІВ…

Панове! Прошу заходити за цим покликанням, аби грунтовніше ознайомитися з так званими висновками групи експертів антидискримінаційної експертизи щодо підручників для 1 класу середньої школи. Отже, найважливіші речі, які маємо знати:
1. Міносвіти уклало угоду з німецьким ліволіберальним фондом Белля, який усю цю муру (точніше цілеспрямоване вбивство законів природи через різні статі та різні нації) насаджує нам, українцям. Цей фонд відомий своїм приголомшливим москвофільством, а для самого Белля улюбленим сувеніром була московська матрьошка. У часи совка цей лівак не вилазив зі свого улюбленого місця перебування СРСР. Ось тепер до нас це СИРИ повертається через Гриневич, Хобзея, Ковтунця, Кононенка та інших виродків.
2. Експертизу творять АБСОЛЮТНО некомпетентні істоти, серед яких чомусь приголомшливо переважають жінки (зі 100 персональних експертиз – лиш 7 написали чоловіки).
3. Експертні висновки таврують два напрями нашого з вами буття: статевий і національний. Саме ці два напрями є апотеозом нашого природного існування і дають людині найбільшу силу, щастя і насолоду. Отже, руйнівний фонд Белля, що за своєю суттю є ПРОТИІДЕОЛОГІЧНИЙ, ПРОТИМІЛІТАРНИЙ і МОСКВОФІЛЬСЬКИЙ, у спілці з міносвіти здійснюють план роззброєння українців під час ВІЙНИ. В українців через їхніх дітей слід забрати дві базові опори: традиційну родину, де батько – воїн, мати – виховниця сили Духу, а також засадничу національну ознаку: буде сильна титульна нація – буде сильна національна держави.
Чому ці потвори це роблять? Тому що вони побачили колосальну силу українців під час Майдану і ВІЙНИ. Це їх страшенно дратує. Вони розуміють, що в центрі Европи рано чи пізно постане потужна національна україноцентрична Держава….і цей процес треба спиняти на рівні наступних поколінь. Себто творити з них позастатевих виродків, безнаціональних створінь з релятивною мораллю. Отже, те, що не зробив Табачник з Януковичем, успішно разом із ліволіберальним шмельцом з Німеччини та ін. творить львів’янка Гриневич.
Уважно прочитайте критику цієї експертизи і засипайте міносвіти листами з вимогою припинити це експертне божевілля від чужинців, що свідомо з питомими перевернями хочуть знищити нашу націю. Подавитесь, падлюки. Нічого у вас, мерзотників, із цього не вийде. Словом: сильна родина і сильна нація понад усе. Бо це тил і фронт водночас. Так переможемої

. Ірина Фаріон

73770310

Поділитися