ХТО КОГО КИНЕ: ПОРОШЕНКО МЕДВЕДЧУКА , чи МЕДВЕДЧУК ПОРОШЕНКА???

Люди вже перестали розуміти, хто є хто і з ким зараз Медведчук? І хто послав його і Бойко в Москву піаритися з приводу газу. Ну, хто ж так піариться? Все це точно не схоже на те, що їх туди відправив Порошенко. На перший погляд все виглядає так, що Порошенко переграли і зробив це саме Медведчук. А ще все виглядає так, як попереджав Ходос, що Медведчук перед виборами здійснить переворот і кине Порошенко. В такому випадку в який раз переконуюся, що тільки повний ідіот дозволить собі зв’язатися з Медведчуком. І тут вся Петіна філософія – перетворити ворогів на друзів, виявилася абсолютно провальною стратегією, що було абсолютно передбачувано. Ну а останні метання лайна на адресу американських демократів – це катастрофа для країни, і поки важко зрозуміти, чим це для нас закінчиться. Все настільки тупо, що питань більше, ніж відповідей. http://www.ukrlife.tv/video/politika/sergei-datsiuk-my-stali-svideteliami-chetyreh-sviazannyh-mezhdu-soboi-perevorotov?fbclid=IwAR1wcoPRs-dbccSA0UW7bN7GsmaafaQQJsv5nG6ObTwzTgfomY9-kmn2dCs

Петя хотів рятуватися тим, що мав зливати Трампу компромат на демократів, але ніяк не можливо було  очікувати, що удар на себе знову візьме Юра. Швидше за все, це була спроба купити лояльність Трампа, але не вийшло. Крик Юри про те, що посол не допомагає виводити на чисту воду поганих демократів, а скоріше заважає і що якби Трамп з ними сам домовився, то вони б допомогли йому минаючи посольство; здали б усіх, хто працював на демократів, дуже сильно налякав Держдеп, тому що це створило б проблеми самій структурі, а не конкретно людям там працюють. Ось це якраз не потрібно нікому, як демократам, так і республіканцям, тому що якщо цих людей змусять говорити, то їм є що розповісти на всіх. Тому, якщо таким чином Юра намагався знайти лояльність, то тут сильно повз каси вийшло. Пишуть, що Пороху дзвонив Помпео і повідомив, що вони відкривають кримінальну справу на оточення Порошенко по втручанню в вибори.  Запропонуй дурню Богу молитися….

Вся та комбінація, яку розіграв Луценко з втручанням України в вибори США, вигідна як Путіну, так і Трампу. Прямо пекельний трикутник. Навіть якщо Порошенко таким чином вирішив домовитися і з Кремлем і з Трампом одночасно, все одно не факт, що його не кидануть. Петю тупо підставили. У Москві Медведчук, а в Вашингтоні Луценко. І це факт. Ось що написав у себе в ФБ Олександр Ходаковський: «Тепер, подейкують, що якщо комбінація з усією цією гоп-компанією, куди входять Тимошенко, Льовочкін, Коломойський, Медведчук, Аваков, Бойко, Зеленський спрацює, і вдасться вибити Порошенко і Ко з перших місць – Коломойського винагородять передачею йому активів Ахметова … ».

28.03.2019.

B41D45E0-698E-4E6D-811E-DD8ABFC55379_w1023_r1_s

Поділитися