ХТО БУДЕ ЗАМІСТЬ ПЕТІ ? ПАРУБІЙ, АВАКОВ чи Литвин???

Порошенку вже оголосили наші шановні партнери, що навесні цього року він йде за станом здоров’я. З гарантіями, шаною і недоторканністю всього.

Відповідно, Петро Олексійович зараз відчайдушно торгується і нишком намагається розставити своїх людей де тільки можна. А торгується в основному за нового спікера, якого він передасть владу на час виборів. (Парубію та Авакову він не довіряє… Прим. Ред.)

І ось тут щось зовсім на мій погляд фантастичне. Петро Олексійович дуже хоче і просить щоб призначили Литвина. Ось ту стару сову, яка замішана у справі Гонгадзе і в купі іншої темряви.  Ну і кандидатура нового Президента теж цікава. Аграрній країні – аграрний президент. Який зараз очолює аграрну партію, яка, до речі, набрала 7,9 мандатів в місцевих радах, що вельми дивно для партії – фантома. Прізвище майбутнього президента-аграрія – Скоцик. Нібито будуть його робити по моделі Макрона. І головна мета – щоб Юля не пройшла. До речі, в новому ЦВК від Тимошенко немає нікого. Подивимося.

І все-таки, розбираючись в біографії і поведінці цього персонажа, все більше виникає впевненості, що це зовсім не “проект США”, а скоріше банальний проект Банкової для того, щоб відтягнути голоси селян у Тимошенко. Ось власне і весь “скоцик” до копійки.

https://oligarh.media/2018/01/24/stanislav-rechinskij-petr-alekseevich-ochen-prosit-chtoby-naznachili-litvina/

24.01.2018.

09ee1d24f48e962cda08173876f83e8f

Поділитися