ГОТУЙТЕСЯ : ТЕПЕР З ПОДАЧІ РЕВИ ДО ВАС У ХАТУ БУДУТЬ ЗАХОДИТИ БАНДЮКИ… ну – «РЕВІЗОРИ»

Отримання субсидій  на комунальні платежі відтепер  становитиме неабияку загрозу для Вашого життя та  майна. Міністерство соціальної політики бере на себе роль «наводчика» для «домушників»…

Міністр соціальної політики Андрій Рева розповів про інспекторів соціальних служб, які перевірятимуть тих, хто претендує на субсидії. На основі акту про матеріально-побутові умови проживання сім’ї, складеного ревізорами, буде вирішуватися питання про надання допомоги на оплату комунальних послуг.  http://pochekun.net/editor2/7391/

Міністр, як колишній гебешник, прекрасно розуміє в якості кого він виступає… Він підкреслив, що українці мають право не пускати ревізорів до своєї оселі.

“Можуть не пустити, це їхнє право! Але є одне але. Коли родина подає прохання про субсидію, вони підписуються, крім іншого під наступним: “Я і члени моєї родини даємо згоду на збір інформації про мене та членів родини”. І якщо вони не хочуть показати інспектору як вони живуть, він не має права вломлюватися, силою заходити, не дай боже, він просто складає акт, що йому відмовлено, перевірити майновий стан неможливо, і це є підставою для відмови у оформленні субсидії, от і все. Ти не хочеш, щоб до тебе ходили? Не звертайся! Але якщо звернувся – погоджуйся, що тебе перевірять”, – зокрема сказав Андрій Рева. Тобто «домушника» Ви запустите до себе в хату  ДОБРОВІЛЬНО! У нього ж на лобі не  написано  – «РЕВІЗОР». А треба буде  то й напише…))

Українці ні в якому разі не залишаться без субсидій, запевнив міністр соцполітики Андрій Рева. Навіть якщо Верховна Рада не виділить необхідні гроші на субсидії в поточному році, українським громадянам не варто турбуватися, оскільки в даному випадку йдеться про взаємини держави і постачальника житлово-комунальних послуг.

27.10.2017.

rosysk-flmi-pro-banditv-90-h-spisok-kraschih-rosyskih-hudozhnh-flmv-pro-banditv-90-h-rokv_793

 

Поділитися