ГОЛІВУД. ЩО ТАМ РОБИТЬСЯ…

«Вы должны твёрдо помнить, что из всех искусств

для нас важнейшим является кино»

Ленін

У радянські часи   кінопродукція,  що попалала на кіноекрани СССР, проходила  прискіпливий  відбір.  Сьогодні, дивлячись на те, що реально випускає Голівуд,  дивуєшся. А нащо, для кого була та цензура?! Такої кількості примітивних пустих агіток і дебілізма  не знало навіть виробництво фільмів  «тюрми народів»!  Це просто неможливо дивитися. Відбором найкращої частини фільмів Голівуду радянській агітпроп лише створював   у совків враження переваг капіталізму… :))

Причина  випуску такої величезної кількості голлівудського гівна, на наш погляд полягає у тому, що голлівудське кіновиробництво – це виключно жидівський бізнес. І ніякі «Оскари» виправити цей факт не в стані.  Сам шию, сам  гуляю  сам  себе  і  награждаю… :))  Все як у випадку із Нобелівськими преміями.

Всіх, хто не жиди, там давно вже з’їли. Формально, поки залишилися тільки дві не в повному обсязі  жидівські фірми. Це – «Двадцяте Століття Фокс» та РКО «Пикчерс». Однак, і вони були засновані жидами і до недавнього часу були жидівськими. У 1948 році Ховард Хьюз купив пакет акцій РКО і з тих пір він ніби як би володіє фірмою. У «20 Столітті Фокс» – президент формально грек, Спірос Скурос.
Серед вищої кіно знаті майже поголовно всі жиди.

Оскільки більше 90% Голлівуду жиди, простіше перераховувати нежидів. Три найбільші кіностудії Голлівуду тотально жидівські і нікого з нежидів туди і близько не підпускають. Велика трійка це:

  1. «Левс», гігант фільмовий індустрії (LOEWS). Капітал 220 млн. Доларів. Засновник студії – Маркус Лев, східно-європейський жид. Президентом студії зараз є Микола Шенк, жид із Росії, народжений в смузі осілості. «Левс» належить «Метро-Голдвін-Мейер» (MGM), президентом якої протягом багатьох років був жид Луїс Мейєр. Тепер президентом МGМ є Дор Шарі, жид із комуністичним минулим.

2.«Парамаунт Пікчерс», капітали в 185 мільйонів доларів, на другому місці в Голлівуді. Президент – жид Барні Балабан. «Парамаунт» володіє також американською інформаційною компанією АВС.

  1. «Ворнер Бразерс Пикчерс», на третьому місці, капітали в 176 мільйонів. Президент – польський жид Харі Ворнер. Їх було чотири Ворнер брата: Самуїл, Харі, Альберт і Джек. На додаток до кіностудії вони володіють ще мережею з 530 кінотеатрів по всій Америці. Крім цього, їм належить ще 35 студій кінопрокату.

На четвертому і п’ятому місцях перебувають вищезгадані «20 століття Фокс» та РКО «Пикчерс».

«Юніверзал Пикчерс» знаходиться на шостому місці з капіталами в 48 мільйонів доларів. Президент кіностудії – жид Натан Блумберг.

«Коламбія Пікчерс», капітали в 40 мільйонів доларів знаходиться на сьомому місці. Президент – жид із Нью-Йорка Харі Кон.(дані станом на 2012р)

З семи вищезгаданих фірм п’ять – тотально жидівські, і там нежидів просто немає. Ця область, так би мовити, лише для жидів.

Решта дві кіностудії, дуже сумнівно, що там нежиди грають якусь вирішальну роль.

Існують ще сім дрібних кіностудій, які не перераховані, але вони просто чисто жидівські.

Жиди  настільки домінують в Голлівуді, що треба чимало потрудитися, щоб знайти там шість нежидів, які обіймають високі посади. Так, жиди контролюють Голлівуд.

Олена Коцюбинська

23.01.2018.

 Без названия

Поділитися