ДО СТИЛІСТИКИ РОЗМОВ МІЖНАРОДНОЇ ЕЛІТИ

Віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироід стверджує, що їй дзвонили з Німеччини на прохання канцлера Ангели Меркель.

“Коли в п’ятницю мені повідомили, що зі мною терміново хочуть поговорити по телефону з Німеччини за дорученням пані канцлера Меркель, я могла посперечатися щодо предмета майбутньої розмови. І не помилилася  – просили проголосувати за продовження дії закону про особливий статус для окупованих частин Донецької і Луганської областей (термін дії закону завершується 18 жовтня). Інтерес до голосування висловлювали і інші представники міжнародних партнерів”, – написала вона на своїй сторінці в Facebook.

Сироід зазначила, що “до честі співрозмовників, на відміну від 2015 року ніхто нічого не вимагав, не погрожував,  не шантажував, не принижував. Уже не застосовуються аргументи типу:

  • “ви програли війну – робіть, що вам каже Росія”,
  • “якщо ви не проголосуєте, залишитеся одні і будете мати гаряче літо”, “хочете, щоб ми забрали всі гроші, тоді не голосуйте”.

“Але і ті аргументи, що залишилися, висловлюючись делікатно, є непереконливими: ” якщо ви не проголосуєте, то нам буде важко сперечатися з Росією, яка говорить, що Україна не хоче політичну частину Мінська виконувати “, – додала вона.

Сироід нагадала, що 16 вересня 2014 роки щоб проголосувати за закон про особливий статус окупованого Донбасу і про амністію для бойовиків “президент принизив парламент, змусивши його голосувати під час закритого засідання, що суперечить самій природі парламенту”.

“Тому готуємося до чергового президентського штурму української Конституції і державності”, – додала вона.

http://blogi.co.ua/2017/10/02/syroid-onke-s-prosboy-iz/

03.10.2017.

524527_1_2017-07-08_114121_big

Поділитися