До роковин жовтневого перевороту ЧОМУ СУЧУКРНАУКА ПРИМЕНЬШУЄ КІЛЬКІСТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ???

Відповідь доволі проста. Тому, що половина цих так званих «істориків», які займаються історією ХХ сторіччя – Шаповал, Кульчицький  та інші  з цієї ж кагорти є крута радянська гебня.  А друга половина  – грицаки   які сидять на грантах  спонсорів дослідження Холокосту…

“Був свого часу в СРСР всесвітньо відомий демограф-дисидент Валєрій Максудов. Так от, він зауважував, що тільки українських дітей у 1933-му році померло від голоду 3,3 млн.” (с).

Стосується вона такого чутливого питтання, як чисельність жертв Голодомору.
Відразу зауважу, що це сутто політична дискусія, ініційована тими, хто шляхом штучного заниження чисельності жерв геноциду українців вбиває відразу двох зайців – применьшення масштабів нашої національної трагедії на тлі Холокосту і таким чином ухиляння від відповідальності ідеологів та організаторів штучного голоду в Україні 1933-го року.
Ось чому у минулому році державний інститут демографії України ім. Птухи на політичне замовлення нашої не української за своєю суттю влади оголосили “офіційну” чисельність жертва Голодомору – 3,9 млн.жертв.
Ті горе-вчені – яскравий приклад рабської покірності та продажності нашої постгеноцидної, з дозволу сказати, інтелігенції.
Був свого часу в СРСР всесвітньо відомий демограф-дисидент Валєрій Максудов. Так от, він зауважував, що тільки українських дітей у 1933-му році померло від голоду 3,3 млн.
Але дискутувати з тими продажними “птухами” я не буду. Я лише наведу засекречені оперативні данні ОГПУ УРСР стосовно жертв Голодомору.
Оприлюднив їх ніхто інший, як голова того ОГПУ Всеволод Балицький в своєму інтерв”ю західному журналісту, коли зрозумів, що молох сталінських репресій його не мине.
Відразу зауважу, що оперативні дані, відрізняються від кабінетних розрахунків вчених своєю точністю, бо вони були зібрані свого часу чисельною конторською агентурою, яка була присутня у кожному українському селі.
Так от – Балицький назвав тоді журналісту чисельність жерв голоду у 8 млн.душ.
Погодьтеся, що завищувати їх число тому сталінському катові не було жодного сенсу…
Нарешті сам Сталін на Ялтинській конференції пожалівся Черчіллю, що колективізація в СРСР коштувала йому 10 млн. життів селян.
Зауважте, він сказав це не приятелю чи товаришу по партії, а клясовому ворогу, добре розуміючи, що Черчілль оприлюднить те число, що й сталося.
Тому Сталін міг тільки занизити число жертв і аж ніяк не завищити їх.
А різниця у 2 млн. жертв у Сталіна і Балицького пояснюється тим, що 8 млн. жертв УРСР слід додати 1,2 млн. жертв українських козаків Кубані та Ставропілля та 0,8 млн.казахів.
Таким чином  відповідь  на поставлене питання доволі проста. Тому, що половина ци,х так званих «істориків», які займаються історією ХХ сторіччя – Шаповал, Кульчицький  та інші  з цієї ж кагорти є крута радянська гебня.  А друга половина  – грицаки   які сидять на грантах  спонсорів дослідження Холокосту… кількість жертв котрого апріорі має перевищувати та нівіть не наближатися  до  кількісті жерт  Голодомору…

Олекса Микола Іваницький

05.11.2018.

1000x560_vi8zmgiz6nenaknpycd4

Поділитися