ДЛЯ МАСКУВАННЯ ТИСКУ США НА ПОРОШЕНКА РОЗПОВСЮДЖУЄТЬСЯ НАСТУПНА ВЕРСІЯ

Колишній губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі розповів, що затримання сина міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова пов’язано з небажанням міністра розганяти МіхоМайдан з ініціативи президента Петра Порошенка.

За його словами, суперечка між Аваковим та Порошенко сталася  з приводу того, чи слід розганяти протестну акцію біля стін Верховної Ради. «У тебе є бізнес в Липецьку, а мене в Росії не чекають, а в Європі не приймуть. Тому я не буду цього робити », – процитував Саакашвілі слова Авакова.

 Насправді мотиви Авакова тут http://una-unso.com/novyny/stilky-podij-stilky-podij-shho-ne-bachymo-golovnoyi.html

Колишній губернатор Одеської області зазначив, що зміст бесіди йому став відомий  від різних депутатів Ради, яким про сварку розповіли сам Аваков і Порошенко.

Саакашвілі додав, що саме з відмовою розганяти протестну акцію пов’язано затримання сина Арсена Авакова Олександра. «Цю справу Холодницький  притримував більше року, і він вчора давй хід. Звичайно, за вказівкою Порошенко, це взагалі не викликає ніякого сумніву (у кого не викликає? Прим. Ред.) », – сказав політик.

https://elise.com.ua/2017/11/01/v-rossii-menya-ne-zhdut-a-v-evrope-ne-primut-stalo-izvestno-o-ssore-avakova-i-poroshenko/

02.11.2017.

18684065_303

Поділитися