ЧОМУ Зеленський це повне ДЕРЬМО…

Не буду спинятись на всіх його мерзенних і, що цікаво, в основному ватних маніпуляціях. Напишу лиш, що найважливіше особисто для мене:

Головний меседж багатьох його “жартів” полягає у тому, що україномовні – це селюки-дебіли. Придивіться, усі недолугі, тупуваті, пришелепкуваті герої Кварталу – спілкуються практично завжди недоукраїнською. Усі розумні, шляхетні і манерні – підкресленою російською.

Ну прямо так, як пише московська методичка останні 300 років – так і працює Зеленський і Квартал.

Вони невтомно і постійно принижують мову.
Ви б і самі це помічали, якби вам було не какаяразніца. Якби ви не розмінювали рідну мову при найменшій же нагоді, чи й без нагоди, просто так. Якби ви любили мову хоча б так як Україну (бо ж чомусь, коли Вова не відчуваючи межі витер ноги об країну, назвавши її актрисою з німецьких порнофільмів – ви це помітили).

Саме тому – я ніколи, ніколи не довірятиму йому, ні в чому. І копійки не дам за будь що, до чого він доторкнувся.
І вже уявляю ким він обріс, пішовши в президенти. Тож маємо потужну згуртовану не свідому 5-ту колону з гопніків-серіаложерів, яка готова рвати кігті за розбудову альтернативного русского міра в Україні.

Для мене це ворог. Тим більше ворог, що завдяки саме таким, як Зеленський – мільйони, мільйони моїх співвітчизників – мають комплекс меншовартості, переходять на російську і приховують свою україномовність, та щиро вважають російську чомусь якоюсь вищою, чи благороднішою. Саме дякуючи таким як Зеленський – Україна за 20 років зросійщилась в рази більше, ніж до цього це робили московити 400 років примусом.

Ігор Кривошей

 10.01.2019

А ось  чому  він  дерьмо  на  думку  наших  російськомовних громадян

https://www.facebook.com/stasdombrovskiy13/videos/726986007701461/UzpfSTEwMDAwMzQyOTQ3MjM1ODoxMDY2MjQyMzYzNTAwMDY5/

maxresdefault

 

Поділитися