ЧОМУ німецькі війська не змогли взяти Москву, коли були на відстані обстрілу артилерії???

ПРАВДА НАСПРАВДІ ДУЖЕ ЖОРСТОКА …
Німці, які майже оточили Москву, обороняли яку робітничі загони, бронепоїзд, дивізія нквд і курсанти Подільського військового училища (якщо хто скаже що це не так, прочитайте німецькі архіви про Брянську операцію і бої під Ржевом, загальна чисельність незворотних втрат червоної армії майже 2 000 000 чоловік тільки в цих двох котлах), не змогли її взяти тому що були підірвані всі греблі навколишніх москви водосховищ.

29 листопада 1941 Жуков відзвітував Сталіну, про затоплення 398 (!) населених пунктів без попередження населення, щоб уникнути витіку інформації. У 40-ка градусний мороз, рівень води піднявся на 6 метрів змітаючи наступаючі німецькі частини і цивільне населення на своєму шляху.
… Людей ніхто не рахував …
Була підірвана гребля Істрінського гідровузла, причому підірвані були водоспуски нижче рівня так званої «мертвої позначки». Одночасно були підірвані Хімкінське, Ікшинське, Пяловське, Пестовське, Пироговське, Клязьминське водосховища. Так само була спущена вода з Іваньківського водосховища, яке в той час називалося московське море, це гребля біля міста Дубна.

От і все. Все геніально просто. Наказ 0428 від 17 листопада 1941 року по ставці верховного головнокомандувача … Підсумок боїв за Москву, операція «Тайфун» і «Заслін Тайфуну” не поворотних втрат майже без малого 1 800 000 людських життів з радянської сторони!

Руслан Карімов

12.10.2018.

583

 

Поділитися