ЧОГО ЦЕ ГУСТОПСОВІ «ЧЕРВОНІ» ВИХРЕСТИ ТАК ПОЛЮБИЛИ ІСУСА ХРИСТА…?

Останнім часом в громадсько-політичному житті України  все частіше проявляється  цікава тенденція – вихрести не лише прагнуть очолювати  націоналістичні  українські організації, а  й  «христіанізують»   лівий його спектр. Зокрема,  після славнозвісного «націоналістичного»  БРАТСТВА  Корчинського, спікер УПЦ Київського Патріархату архієпископ Євстратій (Зоря) піддав критиці використання на прапорі нещодавно створеної депутатом Михайлом Добкіним партії “Християнські соціалісти” церковно-слов’янських літер — абревіатури імені Ісуса Христа.

Мало того , що всі  ці  « істинно православні  християни»  іудейського походження як правило  походять із густопсових «червоних» сімейств… Вони ще й воліють перебувати  під омофором  московського патріархату! І то  не лише  в політичному середовищі, як до прикладу пан Гриценко,  Допкін  чи Кернес (хто там  ще?)), а також   і  в  науковому.  Втім, про це пізніше…

“У слов‘янській традиції ці дві літери, особливо з титлом (знаком скорочення) згори, асоціюються виключно зі словом Христос, — пише архієрей у Фейсбуці. — ІС ХС – цей напис робиться поруч із зображенням Хреста, а також обов‘язково – на просфорах (хлібцях), що використовуються при звершенні літургії. Тому на моє переконання використання власного імені Христа як назви для політичної партії – неподобство і блюзнірство”.

За його словами, “очевидно, що Михайло Маркович Добкін не послухає думку з Київського Патріархату. Але сподіваюсь, що в Московському Патріархаті знайдуться ті, хто здатен йому це пояснити”.

З огляду на те, що головний  спонсором «християнської» партії Допкіна  – Кернеса  є  відомий  православний московський меценат московського патріархату  пан Новінський,  навряд чи  міші хтось це  пояснить…

02.03.2018.

84_tn

Поділитися